Bank Millennium: nawet 2,7% na koncie oszczędnościowym

pb1539aZaletą kont oszczędnościowych jest fakt, że środki możemy wpłacić w razie przypływu gotówki lub wypłacić je w razie potrzeby. Bank Millennium oferuje aktualnie 2,7% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym dla klientów z Kontem 360° przez 3 miesiące dla nowych środków do 50 000 zł. Promocja trwa do 19 marca 2016 r.

pb1539a

Konto 360° to:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę do konta,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą,
  • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
  • 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilne,
  • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon.

Do Konta 360° dołączona jest karta debetowa Millennium Visa Konto 360°.

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów w przypadku minimum 1 000 zł wpływów miesięcznych na konto i minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu.

pb1539b

Konto oszczędnościowe to:

  • 2,7% na Koncie Oszczędnościowym dla nowych środków
  • 0 zł za prowadzenie Konta Oszczędnościowego
  • 0 zł za pierwszą wypłatę/przelew z Konta Oszczędnościowego

Rachunek oszczędnościowy, który pozwala Ci w wygodny i nowoczesny sposób lokować oszczędności na bardzo atrakcyjnych warunkach. Skorzystaj z atrakcyjnego oprocentowania – wpłać nowe środki i – jeśli jesteś posiadaczem Konta 360° – zarabiaj nawet 2,70% w skali roku, przez 3 miesiące, a odsetki będą kapitalizowane co miesiąc. Ciesz się swobodą jaką daje Ci konto – zasil je jednorazowo albo wpłacaj regularnie – w zależności od Twoich możliwości i potrzeb. Wpłacaj i wypłacaj środki, kiedy tylko zechcesz, nie tracąc dotychczas zarobionych odsetek. Zarządzaj pieniędzmi z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem Millenetu, w aplikacji mobilnej czy też tradycyjnie – w oddziale oraz telefoniczne przez TeleMillennium.

Promocyjne oprocentowanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym – dla klientów z Kontem 360° – wynosi (w skali roku): 2,70% (nowe środki do 50 tys. zł) oraz 2,20% (nowe środki ponad 50 tys. zł). Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 92 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe w okresie promocji.

Konto Oszczędnościowe jest otwierane na czas nieokreślony. Możesz je obsługiwać za pośrednictwem rachunku bieżącego, który umożliwia korzystanie również z innych usług bankowych. Środki na Koncie Oszczędnościowym są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Gwarancją objęte są w 100% środki do wysokości nie przekraczającej równowartości 100 000 euro bez względu na liczbę posiadanych w banku rachunków.

Promocja trwa do 19 marca 2016 r. włącznie.

REKLAMA: