Bank Millennium: legitymacja ISIC za darmo

legitymacja ISICLegitymacja ISIC w Banku Millennium za darmo nawet przez dwa lata! W ramach współpracy Banku Millennium ze Stowarzyszeniem Almatur nowi posiadacze Konta 360° Student oraz Konta 360°, którzy kupią międzynarodową legitymację studencką ISIC i spełnią prosty warunek, otrzymają zwrot opłaty za legitymację. Promocja trwa do 31 stycznia 2017 roku.

Specjalna oferta Banku Millennium skierowana jest do nowych klientów banku, którzy otworzą Konto 360° Student lub Konto 360° i kupią legitymację ISIC do 31 stycznia 2017 r. Aby otrzymać zwrot opłaty za legitymację (do 79 zł), wystarczy dokonać przynajmniej jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

Osoby, które otrzymały zwrot i odnowią kartę na następny rok (między 1 września 2017 r. a 31 stycznia 2018 r.), mają szansę na zwrot kolejnej opłaty do 79 zł. Wystarczy, że dokonają przynajmniej jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM miesięcznie w ciągu dziesięciu miesięcy po spełnieniu poprzedniego warunku. W ten sposób uczestnicy promocji mogą cieszyć się darmową legitymacją ISIC nawet przez dwa lata.

legitymacja ISIC

Możliwość korzystania z bezpłatnej legitymacji ISIC jest dopełnieniem oferty Banku Millennium dla studentów. Konto 360° Student jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatne są również przelewy krajowe w złotych zlecane przez Millenet i aplikację mobilną, przelewy na telefon oraz e-mail, a także zlecenia stałe. Aby korzystać z bezpłatnej karty do konta i bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, wystarczy jedna płatność kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Legitymacja ISIC to honorowany na całym świecie dokument potwierdzający status studenta. Mogą się o nią ubiegać studenci studiów stacjonarnych, podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych. Karta uprawnia do tysięcy zniżek na towary i usługi w Polsce oraz za granicą, a także oferuje kilka wariantów ubezpieczeń.

Legitymacja ISIC

ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek w Polsce i zagranicą. Jeśli chcesz może być także kartą zawierającą ubezpieczenie.

Legitymacja ISIC zapewnia zniżki

Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 5000 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych. W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje legitymację ISIC jak lokalną legitymację studencką.

Legitymacja ISIC potwierdza status studenta

ISIC objęty patronatem UNESCO, został wprowadzony w 1968 r. w celu stworzenia jednolitego dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie. Co roku korzysta z niego około 5 milionów osób z ponad 100 krajów na całym świecie. Wiele instytucji akademickich zaadoptowało ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni.

Legitymacja ISIC zawiera ubezpieczenie

w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków za granicą – 20 000 zł oraz kosztów leczenia podczas każdej podróży zagranicznej – 60 000 EUR. Istnieje możliwość ubezpieczenia się także w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie RP, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz w zakresie ekstremalnego i wyczynowego uprawiania sportu.

KTO MOŻE NABYĆ KARTĘ ISIC?

ISIC przysługuje studentom studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12 roku życia.

Legitymacja ISIC

A teraz zrób tak:

  1. Wejdź na stronę www.bankmillennium.pl/ISIC lub odwiedź najbliższy oddział Banku Millennium.
  2. Otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student, a następnie zamów legitymację ISIC lub na odwrót, jak wolisz!
  3. Wybierając legitymację ISIC dopasuj ubezpieczenie do swoich potrzeb, pamiętając, że maksymalny zwrot jaki otrzymasz wynosi 79 PLN na każdą legitymację.

I zwrot – dostaniesz za legitymację zakupioną w okresie: 01.09.2016 – 31.01.2017 jeżeli w ciągu 2 miesięcy od zakupu legitymacji przynajmniej raz w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKIEM. Kupiłeś legitymację we wrześniu? Zapłać kartą do konta lub BLIKIEM minimum raz w październiku i w listopadzie.

II zwrot – dostaniesz za kolejną legitymację, zakupioną w okresie: 01.09.2017 – 31.01.2018, jeżeli w okresie 10 miesięcy następujących po spełnieniu poprzedniego warunku przynajmniej raz w każdym miesiącu zapłacisz kartą do konta lub BLIKIEM. Dokładne informacje znajdziesz w regulaminie, promocja obowiązuje od dnia 31 sierpnia 2016 roku i dotyczy tylko nowych klientów Banku Millenium.

Zwolnienie z opłat za prowadzenie Konta 360° i kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie minimum 1000 zł wpływów zewnętrznych i minimum 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w miesiącu. Konto 360° Student dedykowane jest dla osób w wieku 18-26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów dla Konta 360° Student w przypadku zaksięgowania na koncie minimum 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Do karty do każdego z kont dołączona jest usługa „Pakiet Bezpieczeństwa”, składająca się z 25 powiadomień SMS oraz ubezpieczenia karty, bezpłatna do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po wydaniu karty. Opłata za każdy kolejny miesiąc wynosi 3,99 zł. Usługę można wyłączyć w każdym czasie trwania umowy o kartę. Dla kart do Konta 360° i Konta 360° Student wydawanych od 1.10.2016 usługa „Pakiet Bezpieczeństwa” jest opcjonalna.

REKLAMA: