Bank BPH: weź kredyt a odsetki wrócą

pb1552aBank BPH po raz kolejny zwróci klientom odsetki od kredytu gotówkowego. Trwa kolejna promocja, w której kredytobiorcy mogą znacznie obniżyć koszt kredytu. Klientom, którzy spełnią warunki promocji i będą terminowo spłacać raty kredytu gotówkowego, Bank BPH zwróci wszystkie odsetki zapłacone w pierwszych dwunastu ratach. W przypadku krótszego okresu kredytowania klienci uzyskają zwrot odsetek zapłaconych w tym czasie. Promocja trwa do 30 czerwca 2016 roku.

Odsetki wrócą do klienta w ciągu 30 dni od terminu płatności 12. raty (w przypadku umów na okres od 12 do 24 miesięcy) lub w ciągu 30 dni od terminu płatności ostatniej raty (jeśli umowa była zawarta na okres krótszy niż 12 miesięcy).

W ubiegłym roku trwała już podobna promocja i jak zapewniają przedstawiciele banku, cieszyła się dużym powodzeniem. Dlatego bank postanowił ponownie zaproponować klientom „wracające odsetki”.

Z promocyjnych warunków mogą skorzystać osoby, które do 30 czerwca 2016 roku złożą wniosek o kredyt gotówkowy i następnie podpiszą umowę. Oraz osoby, które obecnie nie spłacają kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub pożyczki gotówkowej w Banku BPH lub nie spłacały go w okresie 180 dni poprzedzających złożenie wniosku o kredyt objęty promocją.

Minimalna kwota kredytu to tysiąc zł, a maksymalna 20 tys. zł, zaś okres kredytowania wynosi od 6 do 24 miesięcy.

Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach lub placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, za pośrednictwem bankowej infolinii lub strony: www.gotowkaonline.pl. Wstępną decyzję kredytową otrzymać można już podczas pierwszej rozmowy z doradcą, a także za pośrednictwem strony www.gotowkaonline.pl.

pb1552a

ZALETY GOTÓWKI ONLINE:

  • Wstępną decyzję kredytową otrzymujesz online, bez zbędnego czekania!
  • Wniosek o kredyt składasz samodzielnie przez Internet.
  • Bank daje kredyt na dowolny cel, np. remont domu, samochód, nowe meble, wakacje.
  • Sam proponujesz wysokość raty, która odpowiada Twoim możliwościom.
  • Ustalasz dogodny dla siebie okres kredytowania, od 6 do 120 miesięcy.
  • Możesz sięgnąć po gotówkę w wysokości od 1 tys. zł do nawet 200 tys. zł.
  • Bank zapewnia całkowite bezpieczeństwo i tajność wymienianych informacji.
  • Przesłanie wniosku i otrzymanie pozytywnej odpowiedzi od banku do niczego Cię nie zobowiązuje.
  • Złóż wniosek >>>

pb1552b

Ważne informacje „w pigułce”:

Promocja „Powrót odsetek” jest dostępna dla klientów, którzy nie mają lub nie mieli kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub pożyczki gotówkowej w Banku BPH w dniu wnioskowania lub w okresie 180 dni poprzedzających ten dzień. Promocja trwa do 30.06.2016 r. i dotyczy umów o kredyt gotówkowy (z wyłączeniem kredytu konsolidacyjnego) na okres od 6 do 24 miesięcy na kwotę netto od 1 000 zł do 20 000 zł (tj. bez kwoty prowizji i ewentualnego kosztu ubezpieczenia). W przypadku umów na okres od 12 do 24 miesięcy bank zwróci klientowi odsetki z pierwszych 12 spłaconych rat. Zwrot nastąpi w terminie do 30 dni od daty płatności 12 raty. W przypadku umów zawartych na okres krótszy niż 12 miesięcy bank zwróci wszystkie spłacone odsetki. Zwrot nastąpi w terminie do 30 dni od daty płatności ostatniej raty. Aby otrzymać zwrot odsetek należy terminowo spłacać raty. Promocja nie jest dostępna u agentów współpracujących z bankiem.

Promocja „ Powrót odsetek” trwa do 30 czerwca 2016 r.

REKLAMA:

One Comment on “Bank BPH: weź kredyt a odsetki wrócą”

Comments are closed.