Bank BPH: przytul odsetki od spłaconego kredytu

„Przytulpb1476b odsetki” – pod takim hasłem trwa promocja kredytu gotówkowego Banku BPH, w której bank zwróci kredytobiorcom odsetki zapłacone w pierwszych 12 ratach kredytu. Aby skorzystać z tej promocji bankowej wystarczy do 31 sierpnia 2015 r. złożyć wniosek o kredyt i podpisać umowę.

Informacje o najnowszej promocji Banku BPH:

 • w ramach promocji można otrzymać do 20 000 zł na dowolny cel,
 • aby odsetki wróciły, wystarczy terminowo spłacać raty,
 • odsetki powrócą w terminie do 30 dni od terminu płatności 12. raty.

pb1476a

Jak skorzystać z promocji? To proste! Wystarczy do dnia 31 sierpnia 2015 r. złożyć wniosek o kredyt i podpisać umowę. Wstępną decyzję kredytową poznasz już przy pierwszej rozmowie.

Promocja „Przytul odsetki” jest dostępna dla klientów, którzy nie mają lub nie mieli kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub pożyczki gotówkowej w Banku BPH w dniu wnioskowania lub w okresie 180 dni poprzedzających ten dzień. Promocja dotyczy umów o kredyt gotówkowy (z wyłączeniem kredytu konsolidacyjnego) od 12 do 24 miesięcy, na kwotę netto od 1 000 zł do 20 000 zł ( tj. bez kwoty prowizji i ewentualnego kosztu ubezpieczenia). Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta. Promocja nie jest dostępna u agentów współpracujących z bankiem.

Regulamin promocji w skrócie:

Promocja „Przytul odsetki ” polega na udzieleniu rabatu w postaci zwrotu odsetek umownych zapłaconych przez uczestnika w pierwszych 12 ratach kredytu.

Do udziału w promocji zostaje zakwalifikowana osoba, która spełni łącznie poniższe warunki:

 1. w dniu złożenia wniosku oraz w okresie 180 dni poprzedzających dzień złożenia wniosku nie posiadała w banku kredytu gotówkowego, kredytu konsolidacyjnego lub pożyczki gotówkowej,
 2. zawnioskuje o kredyt w okresie do 31 sierpnia 2015 r., WYŚLIJ WNIOSEK >>>
 3. na podstawie wniosku zawrze umowę kredytu w kwocie netto od 1.000 zł do 20.000 zł na okres od 12 do 24 miesięcy.

Bank udzieli rabatu w postaci zwrotu odsetek wypłaconego uczestnikowi, który spłaci 12 pierwszych rat kredytu nie później niż w terminach wskazanych w umowie kredytu i w wysokościach nie mniejszych niż wskazane w umowie kredytu, a w przypadku gdy doszło do zmiany warunków umowy kredytu w nowym harmonogramie spłaty.

Bank nie dokona zwrotu odsetek uczestnikowi, który w okresie spłaty 12 pierwszych rat kredytu:

 1. nie spłacił przynajmniej jednej raty kredytu w wysokości i terminie określonych w umowie kredytu lub, w przypadku gdy doszło do zmiany warunków umowy kredytu, wskazanych w nowym harmonogramie spłaty, lub
 2. dokonał wcześniejszej całkowitej spłaty kredytu (za wyjątkiem gdy spłata została dokonana kredytem konsolidacyjnym), lub
 3. wypowiedział umowę kredytu.

Uwaga – promocja nie jest dostępna u agentów współpracujących z bankiem. Wyślij wniosek TERAZ >>>

Nowi klienci Banku BPH mają duże fory:

pb1476c

Dlaczego warto zostać klientem Banku BPH?

 • gotówka na niski procent – już od 4,9%
 • kwota kredytu od 1 000 do 200 000 zł na dowolny cel (u agentów współpracujących z Bankiem maksymalna kwota kredytu to 100 000 zł)
 • spłata rozłożona nawet na 120 miesięcy
 • minimum formalności
 • wstępna decyzja już podczas pierwszej rozmowy lub online na www.gotowkaonline.pl

Bank gwarantuje, że oprocentowanie kredytu nie wzrośnie w czasie trwania umowy!

Oprocentowanie od 4,9% w ofercie standardowej dotyczy tylko tych klientów, którzy nie mają i nie mieli w Banku BPH żadnego produktu. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej Klienta.

REKLAMA: