Bank BPH: promocje kont dla małych firm

pb1530aMałe i średnie firmy, które założą w Banku BPH rachunek bieżący i pomocniczy mogą liczyć na oprocentowanie środków nawet do 2,5 proc. przez sześć miesięcy. Bank BPH wprowadził ofertę specjalną dla mikro-, małych i średnich firm. Klienci z tych segmentów, którzy do 5 stycznia 2016 r. otworzą rachunek bieżący typu Symetria i rachunek pomocniczy Symetria Profit mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku pomocniczym.

Firmy, które utrzymają na rachunku pomocniczym środki w kwocie do 100 tys. zł, uzyskają przez sześć miesięcy (wliczając miesiąc, w którym otwarto rachunek) oprocentowanie w wysokości 2 proc. w skali roku. Dodatkowo, firmy utrzymujące średniomiesięczne saldo w przedziale 75 – 100 tys. zł na rachunku pomocniczym i 25 tys. zł na rachunku bieżącym mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie do 2,5 proc. w skali roku.

Firmy utrzymujące wyższe salda również mogą liczyć na promocyjne warunki. Dla salda w przedziale 100 tys. – 10 mln zł oprocentowanie wyniesie od 1 do 1,5 proc. w skali roku przez okres sześciu miesięcy, a dla salda powyżej 10 mln zł od 0,25 do 0,75 proc.

Po okresie 6 miesięcy oprocentowanie automatycznie wraca do standardowego poziomu, który wynosi dziś 0,55 proc. dla środków do 10 mln zł oraz 0,2 proc. dla salda powyżej 10 mln zł.

Promocyjne oprocentowanie przysługuje nowym klientom Banku BPH. Rachunek firmowy można otworzyć w oddziałach Banku BPH prowadzących obsługę firm na terenie całego kraju, a także online na stronie www.zalozrachunekfirmowy.bph.pl

pb1530a

Załóż konto firmowe online i korzystaj z promocji przez 12 miesięcy:

  • 0 zł za prowadzenie dowolnego konta firmowego
  • 0 zł za przelewy przez Internet do ZUS i US
  • 0 zł za wydanie karty MasterCard Biznes
  • 0,4 zł za przelewy przez Internet w złotych realizowane na rzecz innych klientów banku BPH lub do innych banków (Elixir)

Z promocji „Taniej przez kanały elektroniczne II” mogą skorzystać nowi klienci biznesowi Banku BPH, prowadzący działalność gospodarczą w formie Osoby Fizycznej Prowadzącej Działalność Gospodarczą, Spółki z Ograniczona Odpowiedzialnością, Spółki Akcyjnej, Spółki Jawnej, Spółki Komandytowej, Fundacji, Stowarzyszenia którzy przygotują komplet dokumentacji wymaganej do założenia rachunku za pośrednictwem kanału elektronicznego. Promocja obejmuje wszystkie rachunki bieżące oraz przelewy w PLN realizowane przez Internet, z wyjątkiem przelewu z rachunku pomocniczego Symetria Profit, przelewów natychmiastowych i Sorbnet . Promocja trwa przez 12 miesięcy począwszy od miesiąca, w którym została podpisana umowa o rachunek. Oferta obowiązuje dla rachunków otwartych do 31.12.2015 r.

PROMOCJA: konto dla firm z terminalem

pb1530b

Zyskaj nawet 556 zł w ciągu roku! Otwórz konto firmowe w Banku BPH do 05.01.2016 r. i korzystaj z terminala mPOS lub klasycznego terminala płatniczego.

Dodatkowo przez 12 miesięcy m.in.:

► 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet w całej Polsce przy użyciu karty debetowej MasterCard® Business;

► 0 zł za 20 pierwszych przelewów zewnętrznych w złotych przez system bankowości internetowej w miesiącu (z wyłączeniem przelewów w systemach SORBNET i Płatności BlueCash);

► 0 zł za przelewy wewnętrzne, krajowe w złotych, przez system bankowości internetowej;

REKLAMA: