Bank BPH: lokata 4% w pakiecie z kontem

pb1522Klienci, którzy zdecydują się na jeden z trzech rachunków osobistych oferowanych przez Bank BPH, będą mogli założyć lokatę oprocentowaną stawką 4 proc. w skali roku. „Nowy gatunek” lokaty na 4 proc w pakiecie z kontem to propozycja dla osób, które od 1 stycznia do 1 listopada br. nie posiadały rachunku osobistego w Banku BPH. Rachunek wraz z promocyjną lokatą można zakładać do 29 lutego 2016 r.

pb1522

Klienci, którzy otworzą Lubię to! Konto, Kapitalne Konto albo Maksymalne Konto, mogą założyć jednocześnie 6-miesięczną lokatę oprocentowaną stawką 4 proc. w skali roku.

Warunkiem korzystania z preferencyjnego oprocentowania jest zasilanie konta kwotą co najmniej 2 tys. zł miesięcznie. Jeśli w danym miesiącu na konto nie wpłynie wymagana kwota, w kolejnym oprocentowanie wyniesie 0,25 proc. Powróci jednak do poziomu 4 proc. w następnym miesiącu po ponownym zasileniu konta.

Rachunek wraz z promocyjną lokatą można zakładać do 29 lutego 2016 r. we wszystkich oddziałach i placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju.

Wniosek o otwarcie konta można również złożyć za pośrednictwem serwisu internetowego www.bph.pl. Każdy klient może założyć jedną lokatę. Jedno konto może wchodzić w skład tylko jednego pakietu.

Lokata Nowy Gatunek w pakiecie z kontem:

  • Oprocentowanie 4% w skali roku, jeśli zasilasz konto.
  • Okres 6 miesięcy.
  • Wysokość: od 1000 zł do 10 000 zł.

Zyskaj 4% na lokacie!

Załóż jedno z trzech kont osobistych:

i podpisz umowę lokaty w ramach pakietu Nowy Gatunek.

Aby środki na lokacie pracowały dla Ciebie na 4% przez cały czas, zasilaj konto łączną kwotą minimum 2 000 zł miesięcznie w całym okresie trwania lokaty. W przypadku braku zasilenia konta w danym miesiącu, w kolejnym miesiącu oprocentowanie wyniesie 0,25% w skali roku. Oprocentowanie powróci do poziomu 4% w miesiącu następnym po ponownym zasileniu konta. Możesz założyć tylko jedną lokatę Nowy Gatunek w pakiecie. Jedno konto może wchodzić w skład tylko jednego pakietu i nie może być objęte innymi promocjami obowiązującymi w Banku. Lokatę w pakiecie Nowy Gatunek można założyć wyłącznie w Oddziałach i Placówkach Partnerskich Banku BPH.

Oferta obowiązuje do 29.02.2016 r. i dotyczy klientów, którzy od 1.01.2015 r. do 1.11.2015 r. nie posiadali w Banku BPH konta osobistego.

Szczegółowe warunki w regulaminie pakietu Nowy Gatunek.

„Zasilenie” konta to mogą być m.in.: przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach, których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku BPH SA dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku BPH SA), których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z rachunków prowadzonych w Banku BPH SA dla firm, których klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo; przelewy z tytułu wypłaty kredytu gotówkowego lub transzy kredytu gotówkowego udzielonego przez Bank BPH SA; wpłaty gotówkowe w kasach banku.

REKLAMA:

One Comment on “Bank BPH: lokata 4% w pakiecie z kontem”

  1. Wybór lokaty bankowej to wbrew pozorom niełatwe zadanie, bo to właśnie ostateczny wybór decyduje o tym, ile w przyszłości na tym zyskamy. Dlatego, warto poświęcić chwilę, przejrzeć rankingi lokat, aby wiedzieć, gdzie dostaniemy najwięcej.

Comments are closed.