Bank BPH: kredyt z oprocentowaniem i prowizją 5,9%

pb1542a„Czarno na białym”, czyli przejrzysty kredyt gotówkowy w Banku BPH. Każda osoba zaciągająca w Banku BPH kredyt gotówkowy na okres od 6 do 24 miesięcy otrzyma ofertę z prowizją 5,9 proc. i stałym oprocentowaniem w wysokości 5,9 proc. w całym okresie kredytowania. Maksymalna kwota kredytu wynosi 200 tys. zł.

Bank BPH wprowadził do oferty kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 5,9% i prowizją 5,9%. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel, a wstępną decyzję uzyskać już podczas pierwszej rozmowy z doradcą, a także online – za pośrednictwem strony www.gotowkaonline.pl.  Kredytobiorcy mają też czas na zmianę decyzji – bank daje im aż 21 dni na ewentualne odstąpienie od umowy bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

BPH kredyt gotówkowy

Korzyści kredytu „Czarno na białym” Banku BPH:

  • gwarancja stałego oprocentowania – masz pewność, że oprocentowanie kredytu nie wzrośnie w czasie obowiązywania umowy
  • dowolny cel – samochód, wakacje, remont, spłata innych kredytów
  • minimum formalności – wstępna decyzja już podczas pierwszej rozmowy lub online
  • czas do namysłu – aż 21 dni na odstąpienie od umowy bez ponoszenia kosztów

Rozglądasz się za kredytem, którego zasady są jasne a oprocentowanie pozostaje stałe w trakcie trwania umowy? Przyjrzyj się ofercie Banku BPH. Gwarantowane oprocentowanie 5,9% oraz prowizja 5,9%.

Kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 5,9% i prowizją 5,9% nie jest dostępny w agencjach współpracujących z bankiem.

Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach i placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, za pośrednictwem bankowej infolinii lub strony: www.gotowkaonline.pl.

REKLAMA: