Bank BPH: kredyt konsolidacyjny tylko na 4,9%

pb1503a

W Banku BPH ruszyła druga w tym roku promocja kredytów konsolidacyjnych dla klientów indywidualnych. Podobnie jak wiosną bank zachęca niskim oprocentowaniem, wynoszącym 4,9 proc. w całym okresie kredytowania. Od początku września każdy klient, który skonsoliduje w Banku BPH kredyt lub kredyty z innych banków lub SKOK-ów w wysokości co najmniej 5 tys. zł, otrzyma promocyjne oprocentowanie 4,9 proc.*

Przenosić i łączyć można kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe czy mieszkaniowe o wartości do 200 tys. zł. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 10 lat.

pb1503a

Promocja potrwa do 4 stycznia przyszłego roku. Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach lub placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem bankowej infolinii. Kredyt konsolidacyjny udzielony w ramach promocji nie może być przeznaczony na spłatę kredytów zaciągniętych w Banku BPH. Regulamin promocji „Bez napinki – edycja 2” jest dostępny na stronie internetowej bph.pl oraz w oddziałach Banku BPH.

SPŁACASZ JEDEN KREDYT LUB WIĘCEJ POZA BANKIEM BPH?

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OBNIŻENIEM RAT?

Jeśli Twoje zadłużenie w innych bankach lub w SKOK-ach wynosi 5 000 zł lub więcej, sprawdź promocję Banku BPH! W drugiej edycji promocji „Bez napinki” możesz przenieść i połączyć swoje kredyty w jeden kredyt z oprocentowaniem tylko 4,9%. Bank gwarantuje, że nie wzrośnie ono w czasie trwania umowy. Przenosić i łączyć można kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe czy mieszkaniowe o łącznej wartości nawet 200 000 zł!

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji. Złóż wniosek w terminie od 1 września 2015 r. do 4 stycznia 2016 r. i podpisz umowę!

NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI OFERTY:

  • kredyt z gwarancją oprocentowania tylko 4,9%
  • gwarancja, że oprocentowanie nie wzrośnie w czasie trwania umowy
  • uporządkowana sytuacja kredytowa – jeden kredyt zamiast kilku i jedna rata do spłaty
  • możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel

W Banku BPH spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 10 lat, a to może oznaczać naprawdę niskie raty.

Ważne informacje: Promocja „Bez napinki – edycja 2” trwa od 1.09.2015 r. do 4.01.2016 r. i dotyczy kredytu konsolidacyjnego, którym klient spłaci kredyty (pożyczki) wyłącznie spoza Banku BPH (z innych banków lub SKOK-ów), na sumę co najmniej 5000 zł. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta. Promocja dotyczy umów zawartych w Oddziałach lub Placówkach Partnerskich. Regulamin Promocji, Taryfa Opłat i Prowizji są dostępne w Placówkach Banku i na bph.pl.

REKLAMA: