Alior Bank: konto osobiste i konkurs

pb1543aKonto osobiste w Alior Banku można założyć przez Internet – nie jest potrzebna wizyta w banku. Opłaca się mieć konto osobiste w Alior Banku jeśli jest to Twój główny bank – to znaczy, jeśli na Twoje konto wpływa co miesiąc wynagrodzenie, emerytura, renta lub stypendium.

Aktualnie w ofercie Alior Banku są następujące konta osobiste:

– 0 zł za konto i przelewy internetowe

– 0 zł za kartę debetową i bankomaty

– 4% na promocyjnej lokacie 2-miesięcznej

Załóż Konto Internetowe i weź udział w konkursie! Do wygrania Ipad i inne nagrody!

  • Załóż Konto Internetowe do 31.01.2016 r.
  • Wykonaj jedną transakcję bezgotówkową na 50 zł
  • Wypełnij formularz

pb1543bOd 1 stycznia 2016 r. opłata za korzystanie z karty do konta wynosi 4 zł miesięcznie. Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana karta lub pod warunkiem, że w danym miesiącu na rachunku zostały rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na łączną kwotę minimum 100 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku karty indywidualnie. Opłata będzie pobierana od kart ze statusem 'Do aktywacji’, 'Aktywna’, 'Zablokowana’. Bezpłatne wypłaty dotyczą bankomatów Euronet, Planet Cash i za granicą. Opłata 0 zł za przelewy dotyczy krajowych przelewów internetowych w złotych i przelewów europejskich. Oprocentowanie lokaty 2-miesięcznej wynosi 4% dla klientów, którzy założą ją w ciągu 30 dni od daty otwarcia Konta Internetowego, oraz lokata nie zostanie zamknięta przed upływem wymaganych 2 miesięcy, a nowo otwarty rachunek będzie aktywny w dniu dokonania aktualizacji oprocentowania. W przypadku spełnienia powyższych warunków oprocentowanie zostanie podniesione z 1% do 4%, a odsetki skorygowane do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu założenia lokaty. Łączna suma lokat 2-miesięcznych nie może przekroczyć 10 tysięcy złotych.

– zwrot 3% wartości zakupów spożywczych, za które płacisz kartą debetową

– 0 zł za prowadzenie i za otwarcie konta

– 0 zł za przelewy internetowe krajowe, realizowane w złotych

– 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą

pb1543cBank zwróci 3% Twoich wydatków na zakupy spożywcze i prowadzi konto bezpłatnie – wystarczy, że przekazujesz na nie wynagrodzenie! Zwrot 3% wydatków dotyczy transakcji, wykonanych kartą debetową wydaną do Konta Rozsądnego, w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach, z wyłączeniem sklepów internetowych. Zwrot jest ograniczony do kwoty 50 zł/mies. i 400 zł/rok. Opłata za wydanie karty do konta wynosi 10 zł. Opłata za korzystanie z karty do konta wynosi 5 zł/mies. W przypadku braku wpływu z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium od drugiego miesiąca prowadzenia konta, bank będzie pobierać dodatkową opłatę za kartę debetową w wysokości 8 zł/mies., opłatę za prowadzenie konta w wysokości 8 zł/mies., opłatę za wypłatę gotówki dokonaną z bankomatów innych niż należących do sieci EURONET w wysokości 3 zł oraz nie będzie wypłacał zwrotu 3% wydatków na zakupy. Konto Rozsądne zajęło I miejsce w Rankingu Najlepszych kont osobistych 2015 Money.pl z 24.02.2015 r.

Jedyne konto bez żadnych opłat z 5-letnią gwarancją! Absolutny brak opłat – wystarczy, że w danym miesiącu na konto wpłynie jednorazowo min. 2500 zł lub wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na sumę min. 700 zł.

– 0 zł za konto, kartę oraz wszystkie operacje i usługi

– 5 lat gwarancji niezmienności warunków

– doradztwo inwestycyjne już od 5 tys. zł  –  szczegóły ›

– możliwość skorzystania z limitu w koncie nawet do 100 tys. zł

pb1543dPrzedstawione warunki dostępne są dla klientów otrzymujących na Konto Wyższej Jakości jednorazowy wpływ na kwotę min. 2500 zł/mies. z innego banku lub z konta firmowego prowadzonego w Alior Banku, lub na rachunku których zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na kwotę min. 700 zł/mies. W miesiącu, w którym żaden z powyższych warunków nie zostanie spełniony, bank pobierze opłatę za prowadzenie konta w wysokości 12 zł oraz będzie mógł naliczać opłaty za obsługę zadłużenia na koncie. Bank gwarantuje niezmienność wysokości opłat dla klientów spełniających powyższy warunek przez 5 lat od zawarcia umowy rachunku.

REKLAMA: