Zyskaj nawet 400 zł na zakupy w RTV EURO AGD

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował promocję dla klientów, którzy chcą wziąć kartę kredytową. Osoba, która założy kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold do 30 czerwca 2018 r. i dokona transakcji na min. 500 zł w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych, otrzyma voucher na zakupy do RTV EURO AGD. Można odebrać vouchery o wartości nawet do 400 zł.

W promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która spełni łącznie wszystkie określone warunki:

1) zawrze z bankiem umowę o kartę w okresie sprzedaży premiowej;

2) terminowo spłaca swoje zobowiązania wobec banku;

3) w okresie od 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę oraz w tym dniu, do końca okresu sprzedaży premiowej:

  • nie miała zawartej innej umowy o kartę z bankiem;
  • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z bankiem umowy o kartę;
  • zawarta przez nią z bankiem umowa o kartę nie okazała się nieważna.

Uczestnik promocji otrzyma nagrodę jeśli w okresie dwóch pierwszych miesięcy liczonych od daty zawarcia umowy wykona transakcje kartą na łączną kwotę minimum 500 zł.

Każdy uczestnik promocji może otrzymać do 4 nagród:

  1. za transakcje kartą na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł otrzyma 1 nagrodę (punkty potrzebne do wymiany na voucher o wartości 100 zł)
  2. za transakcje kartą na łączną kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł otrzyma 2 nagrody (punkty potrzebne do wymiany na voucher o wartości 200 zł)
  3. za transakcje kartą na łączną kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł otrzyma 3 nagrody (punkty potrzebne do wymiany na voucher o wartości 300 zł)
  4. za transakcje kartą na kwotę równą lub wyższą niż 2000 zł otrzyma 4 nagrody (punkty potrzebne do wymiany na voucher o wartości 400 zł)

Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę. Promocja nie łączy się z akcją „Zyskuj z kartą – walizka 3.04-30.06.2018”.

Odebranie nagrody będzie możliwe na platformie mamBONUS znajdującej się pod adresem www.mambonus.pl po zarejestrowaniu się w programie na stronie www.mambonus.pl w ciągu 3 miesięcy od jej udostępnienia. Nagrody zostaną udostępnione na platformie w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą.

Vouchery mogą być realizowane w terminie wskazanym w ich treści, w sklepach stacjonarnych i na euro.com.pl

mam BONUS to rabaty nawet do 55% w 2,5 tys. sklepów!

Program Mam Bonus to atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych MasterCard Banku BGŻ BNP Paribas. Płacisz kartą i korzystasz ze zniżek, rabatów, nagród i rat 0%. Im więcej i częściej płacisz kartą, tym więcej zyskujesz! Za wydane 1 zł otrzymujesz 2 punkty lojalnościowe, które możesz wymieniać na nagrody. To także możliwość rozłożenia zakupów na raty 0% w wybranych sklepach.

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.