Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie

Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i GoodieZgarnij 150 zł na co tylko zechcesz! Otwórz w Banku Millennium Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą, zarejestruj się w goodie, spełnij warunki i odbierz nagrodę! W nowej promocji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie” – możesz otrzymać bonus w wysokości 150 zł od Banku Millennium pod warunkiem założenia Konta 360° lub Konta 360° Student, zainstalowania aplikacji Goodie oraz spełnienia warunków aktywności. Promocja trwa do 20 grudnia 2017 r.

Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą do 20.12.2017 i zawrzyj umowę do 31.12.2017, wyrażając zgody wymagane w promocji. Do 31.12.2017 pobierz aplikację goodie i zarejestruj się w niej; dodatkowo zasil konto kwotami minimum 1000 zł w styczniu i lutym 2018 oraz wykonaj minimum jedną transakcję bezgotówkową w każdym z tych miesięcy. Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz premię w wysokości 150 zł. Szczegółowe zasady udziału w promocji, w tym warunki uzyskania premii są dostępne w regulaminie „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i goodie”.

Uczestnikami promocji nie mogą być osoby, które po 01.04.2015 roku, dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w banku, jako posiadacz, współposiadacz, jak również klienci, którzy posiadają wyłącznie rachunek techniczny – Konto Techniczne – lub występują wyłącznie jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej w banku. Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która przed dniem spełnienia warunków została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu banku i której wniosek jest procesowany przez bank w trakcie trwania promocji.

Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie

Zasady przyznawania premii:

W celu uzyskania prawa do premii, uczestnik musi spełnić łącznie następujące warunki:

1) do dnia 20.12.2017 roku złoży wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową za pośrednictwem strony www.bankmillennium.pl/zyskaj-150-zl-z-Bankiem-Millennium oraz do dnia 31.12.2017 zawrze umowę o konto,

2) do końca okresu trwania promocji nie rozwiąże, nie wypowie lub nie odstąpi od umowy o konto,

3) do dnia 31.12.2017 roku pobierze aplikację mobilną Goodie oraz zarejestruje się w niej używając tego samego adresu mailowego, co we wniosku o konto oraz nie odinstaluje jej do końca okresu trwania promocji,

4) składając wniosek o konto zaakceptuje regulamin,

5) składając wniosek o konto wyrazi zgody na przetwarzanie przez bank jego danych osobowych dla celów marketingu banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość, oraz nie odwoła tych zgód w okresie trwania promocji,

6) składając wniosek o konto wyrazi zgodę na ujawnienie Goodie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową, tj. adresu mailowego wskazanego przez użytkownika w ww. wniosku w celu weryfikacji spełnienia warunku, a Goodie upoważni do przekazania bankowi informacji o spełnieniu bądź niespełnieniu tego warunku,

7) w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w styczniu i lutym 2018 roku, łączna suma wpływów na konto w każdym z tych miesięcy wyniesie co najmniej 1000 PLN oraz w każdym z ww. miesięcy na koncie zostanie zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego konta lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet.

Bank dokonując oceny spełnienia przez uczestnika warunków, nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, przelewów, transakcji nie będących zapłatą za towary czy usługi, oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.

UWAGAwnioski o konto składane w inny sposób niż za pośrednictwem strony www.bankmillennium.pl/zyskaj-150-zl-z-Bankiem-Millennium, jak również wnioski o konto złożone po 20.12.2017 roku, nie będą brały udziału w promocji.

Premia zostanie przekazana na aktywne konto uczestnika, otwarte w czasie trwania promocji, w terminie do 14.03.2018 r. Każda promocja organizowana przez Bank Millennium jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej kont organizowane przez bank nie podlegają łączeniu.

Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie

Weź udział w promocji – załóż Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student

 1. Złóż wniosek o konto do 20 grudnia 2017, podpisz umowę do 31 grudnia 2017. Do końca 2017 roku pobierz aplikację goodie i zarejestruj się w niej. Pamiętaj, użyj tego samego adresu e-mail, który wpisałeś we wniosku.
 2. Bądź aktywny! Korzystaj z konta. W styczniu i lutym 2018 zasil konto kwotą min. 1000 zł i wykonaj przynajmniej 1 transakcję kartą do konta lub BLIKIEM.
 3. Zyskaj 150 zł! Ciesz się premią. Otrzymasz ją na nowe konto po spełnieniu warunków promocji do 14 marca 2018 r.

Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student:

  • 0 zł za prowadzenie konta i kartę
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet
  • 0 zł za pomoc medyczną i techniczną

W przypadku Konta 360˚ zwolnienie z opłaty za konto, kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w miesiącu. Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Do konta oferowany jest opcjonalny „Pakiet Bardzo Pomocny” uprawniający do 7 świadczeń assistance (medycznych/technicznych) w ciągu roku, bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia konta. Opłata za kolejne miesiące wynosi 4,98 zł.

Goodie to nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz strona internetowa, w której znajdziesz kupony, zniżki, promocje, wyprzedaże oraz kody rabatowe. Szukasz konkretnego produktu w gazetce z promocjami Twojego ulubionego sklepu na co dzień? Goodie znajdzie go dla Ciebie w najlepszej cenie w sklepie w Twojej okolicy. Z goodie możesz porównywać ceny w gazetkach wszystkich największych sklepów. Z goodie możesz przeglądać oferty restauracji z najlepszymi zniżkami i wygodnie sprawdzać na mapie, które z nich znajdują się najbliżej Ciebie. Z goodie obserwuj swoje ulubione marki i otrzymuj powiadomienia PUSH ze specjalnymi ofertami i zniżkami oraz wydarzeniami w galeriach handlowych. Goodie zbiera wszystkie oferty sklepów internetowych, stacjonarnych oraz galerii handlowych. Korzystanie z kuponów rabatowych, gazetek i wszystkich promocji z goodie jest bardzo wygodne, łatwe i bezpłatne!

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.