Zdalnie nawet do 150 tys. zł – Alior Bank ze specjalną ofertą pożyczki gotówkowej dla nowych klientów

alior-kredytAlior Bank ruszył z limitowaną ofertą 1.000 pożyczek gotówkowych dla nowych klientów indywidualnych. Bank nie pobiera prowizji, a przy tym proponuje wysoką kwotę finansowania – nawet do 150 000 zł. Produkt dostępny jest do końca tego roku lub do wyczerpania ww. puli.

alior-kredyt

Alior Bank proponuje nowym klientom atrakcyjną pożyczkę gotówkową, w ramach której mogą oni zawnioskować o kwotę nawet do 150 000 zł na okres do 4 lat. Oprocentowanie stałe w przypadku tej pożyczki wynosi 6,99%, natomiast Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 7,22%. Bank nie pobiera prowizji (0%).

Każdy klient może samodzielnie wybrać sposób, w jaki skorzysta z oferty. Pożyczkę gotówkową może wziąć zdalnie lub w dowolnym oddziale czy placówce partnerskiej banku. Osoby, które zdecydują się na formę online, zostaną poproszone o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego na stronie Alior Banku. Następnie z zainteresowanymi skontaktuje się pracownik banku. Po zaakceptowaniu warunków i zawarciu umowy pieniądze zostaną przelane na wskazane przez klienta konto.

Zbliżające się święta oraz koniec roku to czas, kiedy Polacy mogą planować dodatkowe, większe wydatki. Z myślą o osobach, które będę potrzebowały w tym okresie dodatkowego wsparcia finansowego, przygotowaliśmy specjalną ofertę limitowanej pożyczki gotówkowej. Nowi klienci mogą z niej skorzystać bez konieczności wizyty w oddziale. To nie tylko duża oszczędność czasu, ale także wygoda i bezpieczeństwo mówi Paweł Kapias, Dyrektor Działu Kredytów Niezabezpieczonych w Alior Banku.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są na stronie: https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-gotowkowa.html

alior-kredyt

***

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla limitowanej oferty pożyczki wynosi 7,22%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 12 800 zł; całkowita kwota do zapłaty: 14 185,43 zł; oprocentowanie stałe: 6,99%; całkowity koszt pożyczki: 1385,43 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki 1385,43 zł; 35 miesięcznych rat, w tym 34 równe raty w wysokości 405,30 zł, ostatnia rata: 405,23 zł. Kalkulacja została dokonana na 20.11.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta jest dostępna od 20.11 do 31.12.2020 r. dla 1000 pierwszych osób, które nie były klientami indywidualnymi Alior Banku przed 1.11.2020 r. oraz zawrą umowę o pożyczkę. Z oferty można skorzystać jeden raz. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty, informacje o wykorzystanej puli pożyczek oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl/promocje.

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: *