Załóż eKonto i zyskaj nawet 800 zł!

eKonto z bonusemPremię w wysokości 100 zł od Bankier.pl oraz voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na platformie Fly.pl można otrzymać za udział w akcji specjalnej „Zgarnij premię z ekontem”! Ponadto, zakładając konto w promocji „Lepiej z eKontem”, można zgarnąć nawet do 600 zł zwrotu za zakupy od mBanku! Warunkiem otrzymania bonusów jest uruchomienie jednego z wymienionych kont i zrealizowanie warunku aktywności w regulaminowym czasie. Akcja trwa do 31 lipca 2017 r.

eKonto z bonusem

Warunkiem otrzymania premii w wysokości 100 zł od Bankier.pl i bonu o wartości 100 zł do wykorzystania na http://www.fly.pl jest złożenie wniosku poprzez stronę zgarnijpremie.pl i podpisanie umowy o prowadzenie rachunku eKonto Standard lub eKonto Plus w mBanku. Dodatkowo, uczestnik musi zrealizować co najmniej pięć transakcji w miesiącu, w którym zawarto umowę o produkt lub w miesiącu bezpośrednio po nim następującym (dotyczy transakcji bezgotówkowych i/lub przelewów inicjowanych przez klienta, przelewy wewnętrzne nie będą wliczane). Oferta dostępna jest tylko dla nowych klientów mBanku!

Promocja dotyczy rachunku bankowego eKonto Standard i eKonto Plus oferowanych przez mBank. Promocja trwa do dnia 31.07.2017 r.

W celu uzyskania prawa do premii, uczestnik musi wykonać następujące czynności:

1) dokonać rejestracji na stronie promocji poprzez przekazanie swojego adresu e-mail,

2) otworzyć stronę promocji za pomocą linka aktywacyjnego przesłanego na podany przez niego adres e-mail i poprawnie, tj. podając swoje poprawne dane, wypełnić i przesłać do banku wniosek o konto, do którego zostanie przekierowany po aktywowaniu właściwego przycisku znajdującego się na stronie promocji,

3) składając wniosek o konto wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujących z bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, oraz nie odwołać w ten sposób udzielonej zgody w okresie promocji,

4) składając wniosek o konto wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia organizatorowi przez bank faktu zawarcia przez uczestnika umowy o konto w ramach promocji i spełnienia warunków regulaminu,

5) zawrzeć umowę o konto, przy czym musi to być umowa indywidualna (tzn. nie można otworzyć konta z drugą osobą),

6) nie rozwiązać umowy o konto do dnia wypłaty premii,

7) spełnić dodatkowy warunek tzn. na otwartym rachunku zostanie zrealizowanych co najmniej pięć transakcji w miesiącu, w którym zawarto umowę o konto lub w miesiącu bezpośrednio po nim następującym; dotyczy transakcji bezgotówkowych i / lub przelewów inicjowanych przez klienta, przelewy wewnętrzne nie będą wliczane.

eKonto z bonusem

Uwaga – wnioski o konto składane w inny sposób niż za pośrednictwem wniosku zamieszczonego na stronie promocji, jak również wnioski złożone po zakończeniu promocji, nie będą brały udziału w promocji. Wyślij wniosek przez stronę promocji >>>

Premia zostanie przekazana przez organizatora na aktywne konto uczestnika w terminie 14 dni roboczych od dnia przekazania uczestnikowi informacji o przyznaniu premii. O przyznaniu premii uczestnicy zostaną powiadomieni nie później niż do dnia 31.12.2017 r. Uczestnik może otrzymać tylko jedną premię w ramach promocji.

Kupony mogą być zrealizowane przy zakupie usług turystycznych, pakietów lotniczych (wycieczki lotnicze) znajdujących się w ofercie FLY, prezentowanych na stronie www.wczasy.fly.pl. Kupony nie są imienne i mogą być przekazywane innym osobom. Okres ważności kuponu ustala się na dzień 31.01.2018. Okres ważności kuponu oznacza dzień, do którego musi nastąpić rezerwacja usługi turystycznej i dokonanie płatności za usługę. Termin realizacji usługi turystycznej może być późniejszy niż data ważności kuponu, ale nie późniejszy niż dzień 30.06.2018. Po upływie daty ważności kupon nie może być realizowany. W momencie dokonywania rezerwacji usługi turystycznej przez telefon, kupujący usługę posiadacz kuponu powinien zaznaczyć, że płatność za nabywaną usługę będzie dokonywana z udziałem kuponu. Kupony nie kumulują się z innymi promocjami organizowanymi przez FLY. Promocja dotyczy wybranych produktów turystycznych i nie obejmuje niektórych ofert, np. Nowa Itaka Sp. z o.o., Wezyr Holiday, Sun & Fun. Minimalna wartość usługi turystycznej, której zakup może być dokonywany z użyciem kuponu, jest wyznaczona nominałem kuponu, niezależnie od ilości osób, których rezerwacja dotyczy. Kupony nie mogą być zamienione na gotówkę, nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce w przypadku gdy posiadany kupon opiewa na kwotę wyższą niż cena za nabywaną usługę turystyczną. Jeśli cena nabycia usługi turystycznej jest wyższa niż wartość kuponu, kupujący usługę posiadacz kuponu dopłaca różnicę kartą kredytową, przelewem, bądź gotówką.

eKonto z bonusem

Otwierając eKonto w tej promocji można zgarnąć nawet 800 zł – 100 zł premii od Bankier.pl plus voucher na 100 zł do FLY.pl oraz nawet 600 zł zwrotu za zakupy.

Promocja trwa do 31 lipca 2017 r.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.