Załóż eKonto i zyskaj nawet 550 zł

eKontoZałóż eKonto w mBanku i zyskaj 100 zł w gotówce, 50 zł do sieci sklepów Biedronka oraz nawet do 250 zł w programie polecającym! Plus 150 zł od mBanku w ramach promocji „eKonto z premią – IV edycja”. Promocja „Twoje Konto z Bonusem i Premią” trwa do 31 marca 2019 roku.

eKonto w mBanku to m.in.:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę pod warunkiem 1 transakcji miesięcznie (lub 7 zł jeśli nie spełnisz tego warunku)
 • 0 zł za wypłaty powyżej 100 zł we wszystkich bankomatach w kraju
 • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty z bankomatów zagranicznych

eKonto

W promocji „Akcja Bonus” mogą wziąć udział nowi klienci – czyli osoby, które od 01.01.2017 r. nie były lub nadal nie są posiadaczem lub współposiadaczem:

 1. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
 2. rachunku oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Nagrodą w promocji jest premia za szybki wpływ w wysokości 100 zł oraz premia za transakcje w wysokości 50 zł oraz promocyjne oprocentowanie w rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2,5 % do kwoty 20.000 zł. Łączna wartość premii w okresie 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 150 zł.

Premię za szybki wypływ bank naliczy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do promocji. Premię bank wypłaci w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:

– wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,

– zasilisz w ciągu 7 dni swoje eKonto promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z rachunku innego banku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem.

Premię za transakcje bank naliczy po upływie drugiego miesiąca kalendarzowego, licząc od tego, w którym przystąpiłeś do promocji. Premię bank wypłaci w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś dwa warunki:

– wykonasz 5 transakcji kartą promocyjną (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15 dnia następnego miesiąca, po którym dokonałeś zakupu,

– zasilisz w danym miesiącu kalendarzowym swoje eKonta promocyjnego jednorazową kwotą min. 1 000 zł. Nie może być to przelew z rachunku innego banku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem.

eKonto

Dodatkowo, nagrodą w promocji jest promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2,5% do kwoty 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązywać będzie od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele do dnia 30.09.2019 r. Otrzymasz je w każdym miesiącu kalendarzowym w okresie wskazanym powyżej, jeśli suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek bank będzie weryfikować ostatniego dnia roboczego każdego miesiąca na wszystkich rachunkach umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązane z tym samym rachunkiem oszczędnościowo -rozliczeniowym.

Niezależnie od „Akcji Bonus” możesz uzyskać 150 zł od mBanku za aktywne korzystanie z eKonta. Warunki jakie należy spełnić pokrywają się z warunkami „Akcji Bonus” i jeżeli spełnisz je w ciągu pierwszych 7 dni to warunki do otrzymania bonusu i premii w „Akcji Bonus” też będą spełnione. Aby zyskać pierwsze 100 zł musisz w ciągu 7 dni od otwarcia konta zasilić eKonto jednorazową kwotą minimum 1000 zł, a następnie wykonać min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Aby zyskać dodatkowe 50 zł musisz w kolejnym miesiącu zasilić swoje konto kwotą minimum 1000 zł, a następnie wykonać minimum 5 transakcji kartą na dowolną kwotę.

Ponadto, możesz otrzymać nawet 250 zł premii w programie polecającym „polecaj konto” przekazując link polecający z zakładki PROGRAM POLECAJĄCY. Za każde konto otwarte za pośrednictwem Twojego linku, po spełnieniu warunków promocji przez Ciebie i poleconego, otrzymasz 50 zł premii. Możesz otrzymać maksymalnie 5 premii.

Co należy zrobić:

 • zarejestruj się w Akcji Bonus
 • do 1 marca 2019 r. złóż wniosek o konto i kartę, a następnie podpisz umowę do 15 kwietnia 2019 r.
 • otwórz konto i polecaj je innym
 • spełnij warunki akcji do 31 maja 2019 r.
 • o przyznaniu nagrody bank powiadomi cię do 23 czerwca 2019 r.
 • odbierz bonusy i premię

eKonto

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.