Vivus: weź pożyczkę i bon 500 zł do Fly.pl

Vivus bon 500 złVivus dopłaca do wziętej pożyczki – tak wynika z analizy najnowszej oferty tej firmy pożyczkowej! Każdy klient, który do końca czerwca br. weźmie pożyczkę w Vivusie, otrzyma bon wakacyjny o wartości 500 zł do wykorzystania w biurze podróży Fly.pl. Promocja dotyczy także pierwszej pożyczki, która do kwoty 3 tys. zł wciąż jest za darmo.

Od niedawna dodatkową gotówkę od Vivusa można wziąć również na lotniskach czy dworcach – a dokładnie w salonikach i kioskach zarządzanych przez grupę Lagardere Travel Retail, m.in.: Relay, InMedio czy Hubiz. Spełnianie marzeń o spontanicznym wakacyjnym wyjeździe stało się więc jeszcze łatwiejsze.

Vivus bon 500 zł

Promocja trwa do 30.06.2017 r. i skierowana do pełnoletnich osób fizycznych. Warunkiem skorzystania z promocji jest zawarcie z pożyczkodawcą w czasie jej trwania pierwszej umowy pożyczki. Uczestnik promocji otrzyma bon wakacyjny o wartości 500 zł do wykorzystania na www.fly.pl. Warunkiem aktywowania bonu jest zrobienie zakupów na podanej wyżej stronie na min. 3000 zł. Regulamin promocji dostępny na www.vivus.pl/bon500. Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki przez internet oraz telefon to 3000 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna, która jest niezwłocznie zwracana wnioskodawcy, wynosi 1 grosz (gdy klient dokonuje opłaty rejestracyjnej na konto w jednym z banków, w którym spółka posiada swoje konto) lub 1 złoty gdy klient korzysta z systemu Blue Cash. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Vivus

 

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.