TAKTO Finanse dołącza do oferty Lendo Polska

lendo-polskaOd 5 grudnia 2019 roku do grona partnerów pośrednika kredytowego Lendo Polska dołącza TAKTO Finanse. W serwisie lendopolska.pl będzie można skorzystać już z oferty dziewięciu instytucji – dwóch banków i siedmiu firm pożyczkowych.

lendo-polska

Lendo Polska jest częścią skandynawskiej grupy, która jest największym brokerem finansowym online w Szwecji i Norwegii. Wśród partnerów Lendo Polska są obecnie dwa banki: BNP Paribas i Nest Bank oraz siedem firm pożyczkowych: Fellow Finance, AASA, Euroloan, Provident, hapipożyczki, Wonga oraz od dzisiaj TAKTO Finanse. Na platformie lendopolska.pl, dostępnej od marca 2019 roku, można otrzymać kredyty i pożyczki o wartości do 120 tysięcy złotych na okres od miesiąca do 10 lat.

„Chcemy, by klienci Lendo Polska mieli jak największy wybór, dlatego cieszymy się, że do naszej oferty dołącza właśnie TAKTO Finanse. Lendo Polska rozwija się bardzo dynamicznie i nieustannie poszerza grono partnerów dostępnych na platformie. Jesteśmy w trakcie zaawansowanych prac i do końca pierwszego kwartału 2020 roku planujemy rozbudowywać naszą ofertę o kilku kolejnych partnerów” – powiedział Łukasz Janda, dyrektor Lendo Polska odpowiedzialny za produkt.

Lendo Polska łączy konsumentów, którzy poszukują pożyczki z instytucjami finansowymi – bankami i firmami pożyczkowymi. Cały proces odbywa się w Internecie, w jednym miejscu. Klient po złożeniu wniosku otrzymuje specjalnie dla niego przygotowane oferty od banków i firm pożyczkowych, by następnie podpisać umowę z pożyczkodawcą. W większości przypadków można będzie to zrobić online, nie wychodząc z domu. Lendo Polska nie pobiera żadnych opłat od klientów, wynagradzają go instytucje finansowe za sfinalizowaną transakcję.

TAKTO Finanse działa od 2012 r. Jest częścią grupy Ultimo, która wchodzi w skład norweskiego koncernu B2Holding. TAKTO Finanse udziela pożyczek do 25 tys. zł, maksymalny okres spłaty to 3 lata. Firma umożliwia posiadanie dwóch pożyczek jednocześnie.

O Lendo Polska

Lendo Polska jest częścią skandynawskiej grupy Lendo, która powstała w 2007 roku. Dziś Lendo jest największym brokerem finansowym on-line w Szwecji i Norwegii. Jest też w pierwszej trójce brokerów w Finlandii. Lendo rozwija się bardzo dynamicznie, notując wzrosty rzędu 40% rok do roku i dzięki temu udziały Grupy w rynku pośrednictwa finansowego online w Skandynawii przekraczają już 50%. Z usług Lendo w Szwecji skorzystało już ponad 1,5 miliona osób. W ubiegłym roku Lendo zadebiutowało na kolejnych europejskich rynkach: m.in. w Danii, Austrii i Polsce. W naszym kraju Lendo działa pod adresem www.lendopolska.pl, dostarczając klientom bezpłatny, w pełni zautomatyzowany dostęp do ofert wielu banków i instytucji pożyczkowych. Właśnie dlatego nazwaliśmy go Bezpośrednikiem Kredytowym, bo dzięki platformie klient może złożyć jeden wniosek, a następnie bez pośredników i bez żadnych dodatkowych opłat wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

[PR]

REKLAMA: