T-Mobile Usługi Bankowe: zgarnij voucher 250 zł na Fru.pl

T-Mobile karta kredytowaPodróżuj i zarabiaj z kartą kredytową Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe. Tylko teraz możesz otrzymać voucher 250 zł do wykorzystania w serwisie Fru.pl oraz nawet 560 zł zwrotu rocznie płacąc kartą za granicą. Ponadto, zbierasz punkty w programie Mastercard Priceless Specials, które możesz wymieniać na bilety lotnicze albo wynajem pokoi hotelowych. Promocja trwa do 30 maja 2017 r.

Karta kredytowa Mastercard Travel

Promocja! Jeśli podpiszesz umowę o kartę kredytową Mastercard Travel i w kolejnym miesiącu zrobisz nią przynajmniej jedną transakcję na kwotę minimum 300 zł, otrzymasz voucher 250 zł do wykorzystania na Fru.pl.

Podróżując z kartą kredytową Mastercard Travel zarabiasz, ponieważ otrzymujesz 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe za granicą, o równowartości powyżej 50 zł. W ten sposób możesz zyskać aż 100 zł miesięcznie i nawet 560 zł rocznie.

Ponadto, płacąc kartą, zbierasz punkty w programie Mastercard Priceless Specials, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody, takie jak bilety do kina, vouchery do renomowanych sklepów, bilety lotnicze albo wynajem pokoi hotelowych.

T-Mobile karta kredytowa

Z kartą Mastercard Travel:

 • Kupujesz teraz, płacisz później – z przyznanego limitu kredytowego korzystasz za darmo nawet do 58 dni bez dodatkowych kosztów (dotyczy transakcji bezgotówkowych)
 • Nie poniesiesz opłaty za wydanie karty, ani opłaty rocznej
 • Masz możliwość rozłożenia na raty płatności za zakupy dokonane kartą kredytową i spłacania zadłużenia w dogodnych ratach, płacąc jedynie 5 zł za każde rozłożone 500 zł (kwota minimalna 100 zł, okres maksymalny 84 miesiące)
 • Wysoki limit kredytowy – aż do 80 000 zł
 • Oprocentowanie – 9,9%

Karta kredytowa Mastercard Travel

Jako posiadacz karty kredytowej Mastercard Travel możesz korzystać z następujących przywilejów:

 • ustalać indywidualne limity transakcyjny do karty, indywidualny kod PIN oraz wybrać cykl rozliczeniowy
 • rozkładać zakupy na wygodne raty (za kwotę nie niższą niż 100 zł) za pośrednictwem infolinii
 • przelać gotówkę na konto osobiste z rachunku karty i spłacać zadłużenie w wygodnych ratach
 • dokonywać szybkich płatności zbliżeniowych
 • masz dostęp do nowoczesnej bankowości internetowej – dostępnej wszędzie tam, gdzie potrzebujesz – na komputerze, tablecie, telefonie
 • możesz korzystać z wygodnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej – zapewniającej szybki dostęp do Twoich finansów
 • najwyższy poziom bezpieczeństwa – każda karta jest zabezpieczona mikroprocesorem.

T-Mobile karta kredytowa

Z promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie trwania promocji złoży wniosek o wydanie karty. W promocji bierze udział każdy wniosek złożony w czasie trwania promocji. Promocja dotyczy osób, z którymi na podstawie złożonego wniosku zostanie zawarta umowa o kartę kredytową Mastercard Travel, które aktywują kartę i dokonają co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej na minimum 300 zł w kolejnym miesiącu po uruchomieniu karty. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały kiedykolwiek kartę w T-Mobile Usługi Bankowe.

Bank w ramach promocji przekazuje uczestnikowi voucher o wartości 250 zł do wykorzystania dla minimum 2 osób na fru.pl na wybrany CityBreak. Jednorazowy kod vouchera klient otrzyma za pośrednictwem SMS. Po otrzymaniu kodu, uczestnik może go wykorzystać na stronie https://www.fru.pl/city-break wybierając kierunek, ofertę i termin wyjazdu oraz akceptując „Regulamin City Break Services”. Cena wybranej usługi zostanie pomniejszona o wartość vouchera.

Aby uczestnik promocji otrzymał kod, zobowiązany jest do dokonania min. jednej transakcji bezgotówkowej na minimum 300 zł w kolejnym miesiącu po uruchomieniu karty. Dokonane i zaksięgowane na rachunku karty w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po zawarciu umowy.

Z promocji wykluczone są transakcje gotówkowe, przelewy z karty kredytowej oraz transakcje dokonane w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy:

7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

4111, określający m.in. usługi transportowe,

6012, określający instytucje finansowe,

6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

4829, określający internetowe przekazy pieniężne,

4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Promocja obowiązuje do 30.05.2017 r.

Promocja Cash back dla transakcji bezgotówkowych zagranicznych z Kartą Kredytową Mastercard Travel T-Mobile Usługi Bankowe.

Z promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie trwania promocji złoży wniosek o wydanie karty. Promocja dotyczy osób, z którymi na podstawie złożonego wniosku zostanie zawarta umowa o kartę kredytową Mastercard Travel. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które już posiadają kartę oraz posiadały ją w okresie 90 dni przed wydaniem karty. Promocja dotyczy transakcji rozliczonych na wyciągu karty głównej.

Bank w ramach promocji zwraca uczestnikowi 5% wartości bezgotówkowej transakcji zagranicznej, której kwota wynosi co najmniej 50 zł, dokonanej kartą i zaksięgowanej na rachunku karty. Promocją objęte są transakcje zaksięgowane na rachunku karty w okresie 12 miesięcy od dnia uruchomienia karty. Minimalny 5% zwrot za transakcje jednorazowo nie może być niższy niż 2,50 zł. Maksymalny 5% zwrot za transakcje nie może przekroczyć 100 zł miesięcznie oraz 560 zł łącznie w okresie 12 miesięcy od dnia uruchomienia karty. Kwota zwrotu zasili rachunek karty najpóźniej w kolejnym okresie rozliczeniowym, następującym bezpośrednio po okresie, w którym zostały spełnione warunki. Z promocji wykluczone są transakcje krajowe, transakcje gotówkowe, przelewy z karty oraz transakcje dokonane w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy:

7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

4111, określający m.in. usługi transportowe,

6012, określający instytucje finansowe,

6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

4829, określający internetowe przekazy pieniężne,

4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Promocja obowiązuje do 30.04.2018 r.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.