Skorzystaj z kontem nawet 251 zł

Konto Otwarte na CiebieOtwórz Konto Otwarte na Ciebie i weź udział w promocji „Skorzystaj z kontem”, a możesz otrzymać nawet 251 zł. Promocja „Skorzystaj z kontem” organizowana jest dla nowych klientów BNP Paribas. W zamian za aktywne korzystanie z konta od października do grudnia 2019 r. możesz uzyskać do 251 zł premii. Promocja trwa do 30 września 2019 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Rejestracji w promocji „Skorzystaj z kontem” można dokonać do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak nie dłużej niż do dnia 30.09.2019 r. Uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, która w okresie 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie konta osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas oraz nie jest stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach promocji.

Konto Otwarte na Ciebie

Otrzymanie dwóch nagród w łącznej wysokości 251 zł, w ramach promocji „Skorzystaj z kontem” wymaga spełnienia łącznie następujących warunków:

Otrzymanie pierwszej nagrody w wysokości 100 zł:

(1) zgłoszenie w promocji poprzez prawidłowe i pełne wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie skorzystajzkontem.bnpparibasplus.pl, w tym złożenie oświadczeń wymaganych do wzięcia udziału i przeprowadzenia promocji, w okresie do osiągnięcia liczby 3000 rejestracji w promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 30.09.2019 r., a następnie

(2) w terminie do 30.09.2019 r. złożenie wniosku o zawarcie z BNP Paribas umowy ramowej rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu w zakresie indywidualnego konta osobistego w planie taryfowym Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Karta Otwarta na Dzisiaj lub Karta Otwarta na Świat lub Karta Otwarta na eŚwiat oraz dostępem do bankowości elektronicznej w sposób określony w regulaminie promocji „Skorzystaj z kontem” oraz zawarcie umowy ramowej w zakresie objętym wnioskiem do dnia 07.10.2019 r.

(3) w październiku 2019 r. wykonania minimum 2 przelewów środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej.

Otrzymanie drugiej nagrody w wysokości 151 zł:

(4) spełnienia warunków do otrzymania pierwszej nagrody,

(5) w listopadzie oraz grudniu 2019 r. wykonania łącznie: transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 zł oraz otrzymania wpływu na łączną kwotę minimum 1000 zł.

(6) posiadania konta osobistego wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej na dzień wydania nagrody.

Konto Otwarte na Ciebie

Zarejestruj się w promocji, otwórz konto i zgarnij 251 zł >>>

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: *