Provident: pożyczka samoobsługowa przez Internet

pb1550Pożyczkę Provident można już wziąć przez Internet. Produkt nazywa się „pożyczka samoobsługowa” i pieniądze są dostępne całkowicie online, bez rozmowy z doradcą oraz bez wizyty przedstawiciela firmy. Teraz możesz wziąć pożyczkę nawet do 7500 zł z miesięczną ratą bez wychodzenia z domu! Wystarczy złożyć wniosek online, a po jego wypełnieniu znajdziesz pieniądze na swoim koncie!

Pożyczka samoobsługowa jest odpowiedzią firmy Provident na potrzeby klientów, którzy preferują usługi online. W zależności od swojej kondycji finansowej klient może otrzymać pożyczkę samoobsługową w wysokości od 1500 zł do 7500 zł. Może ją otrzymać na okres 3,6,9,12,18 lub 24 miesięcy.  Pożyczka samoobsługowa jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Providenta, którzy spełnią kryteria wymagane do udzielenia pożyczki oraz będą posiadali zdolność kredytową.

pożyczka samoobsługowa

Jak działa pożyczka samoobsługowa?

Czego potrzebujesz aby złożyć wniosek?

  • Mieć ukończone 18 lat
  • Posiadać polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty
  • Adres e-mail
  • Aktualny numer telefonu komórkowego
  • Rachunek bankowy
  • Stały dochód

Wniosek jedynie online! Aplikowanie o pożyczkę samoobsługową odbywa się tylko za pomocą Internetu poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej Provident.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.