Otwórz Moto Konto i zgarnij 200 zł oraz nawet 10% zwrotu za paliwo

money-mania-17W najnowszej 17 edycji promocji bankowej Money Mania partnerem akcji jest Toyota Bank. Za otwarcie konta możesz zyskać do 200 zł premii, 2,4% na Lokacie Sprint 180 i zwrot za paliwo nawet 10%. Akcja promocyjna trwa do 31 marca 2019 roku.

Co należy zrobić?

  • Założyć Moto Konto
  • Założyć lokatę Sprint 180 dni na minimum 5 000 zł
  • Ściągnąć aplikację „Tankuj Korzyści”, zaakceptować wymagane zgody, zarejestrować się w cashbacku poprzez wgranie dowodu rejestracyjnego do aplikacji.

money-mania-17

Organizatorem akcji promocyjnej „Money Mania 17” oraz fundatorem premii jest Totalmoney.pl Sp. z o.o. Partnerem akcji oraz organizatorem promocji pod nazwą „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo” jest Toyota Bank Polska S.A. Akcja trwa od 4 do 31 marca 2019 roku. Poprzez uczestnictwo w akcji uczestnik zyskuje możliwość otrzymania jednorazowej premii w wysokości 150 zł za spełnienie określonych warunków. Uczestnik, który weźmie udział w akcji uzyskuje także możliwość otrzymania jednorazowej premii za aktywność w wysokości 50 zł – wyłącznie po dodatkowym spełnieniu określonych warunków. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Uczestnikami akcji nie mogą być m.in. obecni klienci banku oraz osoby, które w okresie od 01.03.2018 do 04.03.2019 roku zamknęły Moto Konto (dawniej Konto Jedyne) w Toyota Bank.

Aby wziąć udział w akcji i otrzymać premię w wysokości 150 zł, uczestnik zobligowany jest spełnić łącznie następujące warunki:

a) W nieprzekraczalnym terminie do 31 marca 2019 r.:
i. poprzez stronę serwisu www.moneymania.pl zarejestrować się i założyć swój profil, podając adres email oraz imię i nazwisko uczestnika – nie dotyczy uczestników, którzy mają konta w serwisie założone w poprzednich edycjach akcji Money Mania.
ii. w celu potwierdzenia rejestracji, kliknąć w link umieszczony w wiadomości e-mail, przesłanej przez organizatora na adres e-mail, podany przez uczestnika.
b) kliknąć na aktywny link udostępniony w serwisie (wymagane jest zalogowanie się), który przekieruje uczestnika na stronę banku w celu wypełnienia wniosku o Moto Konto.
c) na stronie banku wypełnić wymagane dane we wniosku o Moto Konto. Wymagane dane to m. in.: dane osobowe, numer dowodu osobistego, dane adresowe i kontaktowe. Prawidłowe wypełnienie formularza jest potwierdzane przez bank poprzez wysłanie na wskazany adres e-mail uczestnika potwierdzenia złożenia wniosku o Moto Konto wraz z numerem wniosku oraz datą złożenia.
d) Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług banku za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej.
e) Wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, w szczególności przyznawania oraz wydawania premii i nagród klientom banku, będącym uczestnikami promocji.
f) w terminie do dnia 23 kwietnia 2019 roku:
i. na telefon komórkowy pobrać aplikację „Tankuj Korzyści” i zaakceptować wymagane zgody. Aplikację można pobrać z App Store (dla produktów Apple z system iOS) lub Google Play (dla urządzeń mobilnych z systemem Android). Linki do sklepów dostępne są również na stronie www.toyotabank.pl/moto-konto.
ii. dołączyć do promocji banku „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo”,
iii. w aplikacji „Tankuj Korzyści” w sekcji „Twój samochód” zarejestrować posiadany samochód poprzez zeskanowanie kodu Aztec umieszczonego w dowodzie rejestracyjnym pojazdu,
iv. za pośrednictwem Systemu Bankowości Elektronicznej banku założyć co najmniej jedną Lokatę Sprint 180 dni” na kwotę minimum 5 000 zł. Oprocentowanie lokaty w wysokości 2,4% gwarantowane jest przez cały okres jej trwania.
v. utrzymać założoną lokatę przez co najmniej 90 dni, licząc od dnia jej założenia.
2. Lokatę Sprint na 180 dni uczestnik może założyć po uruchomieniu Moto Konta poprzez System Bankowości Elektronicznej Banku. Liczba i kwota założonych Lokat nie wpływa na wysokość premii przyznawanej w akcji.

Warunki otrzymania premii za aktywność:

Aby otrzymać jednorazową premię za aktywność w wysokości 50 zł, uczestnik promocji powinien:
a. wziąć udział w akcji tj. spełnić wszystkie warunki określone w regulaminie;
b. do dnia 31 lipca 2019 roku aktywnie korzystać z promocji partnera pod nazwą: „Tankuj Korzyści”;
tj. co najmniej w jednym z trzech miesięcy, w okresie od 1 maja do 31 lipca 2019 r., spełnić warunki do zwrotu dowolnej kwoty za wykonanie bezgotówkowych transakcji Petrol, opisanych w regulaminie promocji „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo”.

Uczestnik akcji zobowiązany jest posiadać aktywne Moto Konto w banku co najmniej do dnia wypłaty premii i premii jednorazowej za aktywność. Premia, wraz z premią jednorazową za aktywność, zostanie przekazana przez organizatora w terminie do dnia 30 września 2019 roku na Moto Konto uczestnika.

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.