Otwórz Konto dla Ciebie i zyskaj w promocji nawet 300 zł premii

Konto dla CiebieTrwa promocja „Korzyści dla Ciebie 2019”, w której możesz zyskać nawet 300 zł premii za jedną z trzech aktywności do wyboru. Otwórz Konto dla Ciebie w banku Credit Agricole i wybierz najlepszą premię dla siebie. Konto dla Ciebie za 0 zł – wystarczą wpływy w wysokości minimum 1 000 zł miesięcznie i jedna transakcja kartą. Promocja trwa do 14 lipca 2019 roku.

Konto dla Ciebie

Otwórz Konto dla Ciebie i wybierz jedną z premii:

Nawet 300 zł premii za przeniesienie konta

Jeśli przeniesiesz do Credit Agricole swoje konto z innego banku, ten wypłaci Tobie nawet 300 zł. Wystarczy, że:

  • złożysz upoważnienie dla banku oraz wniosek o przeniesienie konta,
  • przez minimum 3 miesiące zapewnisz wpływy na konto – minimum 3000 zł dla premii 300 zł lub minimum 1000 zł dla premii 100 zł,

Nawet 300 zł zwrotu za opłacane rachunki

  • Jeśli z Twojego konta będziesz opłacał rachunki za energię, gaz, TV, Internet, wodę lub za telefon, bank zwróci Tobie do 5% za zapłacone faktury.
  • Łącznie na Twoje konto może wrócić w ciągu roku nawet 300 zł. Skorzystaj! Zarejestruj swoje faktury i zapewnij wpływy minimum 1000 zł miesięcznie.

Nawet 300 zł premii z CAsaver

  • W promocji, dodatkowo bank dołoży 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń – nawet 25 zł premii miesięcznie, przez cały rok. Dzięki temu możesz zyskać nawet 300 zł. Wystarczy, że miesięcznie: na Twoje konto będzie wpływać minimum 1000 zł i zapłacisz łącznie kartą minimum 300 zł.

Promocja nie obejmuje klientów, którzy skorzystali z promocji banku z premią za przeniesienie konta z innego banku lub byli posiadaczami konta od 1.04.2018 r.

Konto dla Ciebie

Dodatkowo możesz zyskać na start 3% z Rachunkiem Oszczędzam.

Skorzystaj z oferty specjalnej „Na start” – wysoko oprocentowanego Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek.

Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje:

– na Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek;

– dla środków do kwoty 50 000 zł;

– przez 4 miesiące od otwarcia konta

Szczegóły w Tabeli oprocentowania kont dla osób fizycznych

Warunki zwolnienia z opłat za prowadzenie Konta dla Ciebie, użytkowanie karty do konta oraz wypłaty z bankomatów w Polsce: wpływ na konto min. 1000 zł i min. 1 płatność kartą do konta lub BLIKIEM w poprzednim miesiącu.

Konto dla Ciebie

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.