MONEY MANIA 12 – zgarnij 150 zł do Allegro

Money Mania 12Chcesz otrzymać bon na 150 zł do Allegro? Weź udział w kolejnej edycji Money Manii! Zarejestruj się lub – jeśli jesteś już zarejestrowany – zaloguj się i wyślij wniosek w Money Manii. Załóż w Banku Millennium Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student wraz z kartą. W listopadzie i grudniu spełnij warunki promocji, a bon otrzymasz na Twój adres e-mail. Będziesz mógł pobrać go również ze swojego konta w Money Manii. Bon ważny jest przez 180 dni i możesz zapłacić nim za dowolne produkty na allegro.pl. Promocja trwa do 31 października 2017 r.

Co zrobić aby otrzymać bon do Allegro?

KROK 1 – Zaloguj się w Money Manii, kliknij w link i wypełnij online wniosek o kartę i Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student. Pamiętaj, żeby zaznaczyć wszystkie zgody. To jeden z warunków uzyskania premii w postaci bonu.

KROK 2 – Podpisz umowę. W procesie z kurierem – wtedy kartę do konta otrzymasz od razu, lub z wizytą w wybranym przez Ciebie oddziale Banku Millennium, gdzie kartę do konta zamówi dla Ciebie pracownik banku. Karta dotrze w ciągu 5-14 dni.

KROK 3 – Aktywuj swoje Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student.

KROK 4 – Aktywuj swoją nową kartę i nadaj jej PIN.

KROK 5 – W każdym z dwóch miesięcy, tj. w listopadzie i grudniu:

 • zasil nowo otwarte Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student kwotą co najmniej 1 000 zł
 • i wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do konta lub Blikiem.

Konto 360° lub Konto 360° Student w ramach akcji można otworzyć do 06.11.2017 roku, przy czym wniosek o otwarcie konta z kartą należy złożyć do 30.10.2017 roku. Zwolnienie z opłat za Konto 360°, kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od banku pod warunkiem poinformowania posiadacza karty przed dokonaniem operacji.

Money Mania 12

Organizatorem akcji promocyjnej „Money Mania 12 oraz fundatorem premii jest Money.pl Sp. z o.o.; partnerem akcji jest Bank Millennium. Akcja zostanie przeprowadzona za pośrednictwem serwisu internetowego prowadzonego przez organizatora pod adresem URL: www.moneymania.pl, za pomocą dedykowanej do tego celu aplikacji promocyjnej do 31 października 2017 r., przy czym powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania premii oraz wysyłka wiadomości nastąpi do 22 stycznia 2018 r.

Akcja polega na wypłaceniu każdemu uczestnikowi akcji, który spełni wszystkie warunki regulaminu, premii w postaci bonu o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie allegro.pl przez 180 dni od daty wydania bonu.

UWAGA – uczestnikami akcji nie mogą być klienci banku, którzy mają zawartą umowę z bankiem, dotyczącą świadczonych przez bank usług i którzy są lub byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w banku po 01 kwietnia 2015 r. Udział w akcji wyklucza uczestnictwo w innych promocjach organizowanych przez bank związanych z Kontem 360 ˚ lub Kontem 360 ˚ Student w okresie trwania akcji.

Aby otrzymać bon, uczestnik zobowiązany jest spełnić łącznie następujące warunki i wykonać łącznie następujące czynności:

 1. w okresie do 31 października 2017 r. (włącznie):
 2. powinien zarejestrować się i założyć swój profil w aplikacji, podając adres email oraz imię i nazwisko uczestnika, a następnie kliknąć w link umieszczony w wiadomości przesłanej przez organizatora na adres email, podany przez uczestnika lub
 3. jeżeli uczestnik posiada profil w aplikacji Money Mania, powinien się do niej zalogować,

iii. następnie powinien kliknąć w aktywny link (przycisk „Weź udział”) udostępniony zalogowanemu uczestnikowi w aplikacji, który to przekieruje uczestnika na stronę serwisu banku,

 1. po przekierowaniu na stronę serwisu banku uczestnik powinien wypełnić wniosek dotyczący otwarcia i prowadzenia w banku rachunku Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student oraz wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, a także wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z bankiem oraz współpracujące z bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, jak również nie odwołać tych zgód w okresie trwania akcji,
 2. do dnia 6 listopada 2017 r. (włącznie) uczestnik powinien podpisać z bankiem umowę rachunków bankowych oraz karty debetowej, dotyczącą otwarcia i prowadzenia Konta 360˚ lub Konto 360˚ Student za pośrednictwem jednej z dostępnych opcji:
 3. w procesie z kurierem – aktywacja Konta 360˚ lub Konto 360˚ Student (dalej „Konto”) następuje po dokonaniu przez pracownika centrali banku pozytywnej weryfikacji dokumentów podpisanych prawidłowo przez uczestnika, dostarczonych mu przez kuriera;
 4. w procesie z wizytą uczestnika w oddziale banku – aktywacja konta dokonywana jest przez pracownika oddziału banku po podpisaniu umowy przez uczestnika;
 5. w każdym z 2 miesięcy trwania akcji, tj. w listopadzie i w grudniu 2017 roku, uczestnik powinien zasilić nowo otwarte konto kwotą co najmniej tysiąc złotych oraz wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do konta lub Blikiem w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet, zaksięgowane przez bank na koncie.

Bank dokonując oceny spełnienia przez uczestnika warunków uzyskania premii nie uwzględnia w szczególności:

 1. wypłat z bankomatów,
 2. przelewów,
 3. zwrotów zaksięgowanych płatności odnotowanych w okresie trwania akcji, które spowodują anulowanie transakcji wymaganej do spełnienia warunków akcji.

Z jednego profilu w aplikacji można założyć tylko jedno konto. O przyznaniu bonu organizator powiadomi uczestników do 22 stycznia 2018 r., publikując komunikat dostępny po zalogowaniu w serwisie oraz wysyłając wiadomość e-mail. W wiadomości o której mowa powyżej, zostanie również zawarty unikalny kod bonu. Pojawi się on także w Aplikacji, w zakładce Moje dane, dostępnej po zalogowaniu.

UWAGA – organizator zastrzega, iż wnioski dotyczące otwarcia i prowadzenia konta, składane z innego źródła w Internecie niż poprzez aktywny link udostępniony w Aplikacji, który przekieruje uczestnika na stronę serwisu banku, jak również te złożone po 30 października 2017 r., nie będą brały udziału w akcji.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.