mBank: załóż konto, zgarnij nagrody!

same korzyściDwa podwójne zaproszenia do kina Helios albo karta podarunkowa o wartości 100 zł do drogerii Rossmann to premia w najnowszej akcji promocyjnej „Same Korzyści – Bilety na Bank”. Otwórz eKonto standard w mBanku i spełnij warunki akcji. Premia, o której Ty decydujesz! Dodatkowo możesz otrzymać 300 zł za aktywne korzystanie z konta! Promocja trwa do 31 maja 2017 r.

Jak zdobyć nagrodę?

  • do 31.05.2017 zarejestruj się w aplikacji
  • do 31.05.2017 złóż wniosek o eKonto
  • wybierz swoją premię
  • bądź aktywny – wykonaj 5 transakcji na dowolną kwotę
  • do 20.07.2017 bank powiadomi Cię o spełnieniu warunków
  • do 04.08.2017 ciesz się nagrodą

Uczestnicząc w akcji zyskuje się możliwość otrzymania jednej z dwóch nagród:

  • dwóch podwójnych zaproszeń do kina Helios o wartości 100 zł albo
  • karty podarunkowej do drogerii Rossmann o wartości 100 zł

same korzyści

Ilość nagród w akcji jest ograniczona i wynosi jeden tysiąc. Do otrzymania nagród będzie uprawnionych pierwszych 1000 uczestników, którzy spełnią warunki akcji. Akcja pod nazwą „Same korzyści – Bilety na Bank” trwa do 31.05.2017 r. lub z zastrzeżeniem, że w przypadku wyczerpania puli nagród przed 31.05.2017 r. organizator jest uprawniony do zakończenia akcji odpowiednio wcześniej, o czym poinformuje zamieszczając komunikat w serwisie. Dokonanie rejestracji w aplikacji i złożenie wniosku o konto i kartę nie będzie wówczas możliwe. Uczestnikami akcji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w regulaminie. Uczestnikami akcji nie mogą być klienci banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w banku w okresie od 1 stycznia 2016 roku włącznie do momentu otwarcia rachunku w ramach akcji.

eKonto

Aby skorzystać z akcji i otrzymać nagrodę należy spełnić warunki określone w regulaminie, w tym m.in.:

I. w terminie do 31.05.2017 roku z zastrzeżeniem możliwości wcześniejszego zakończenia akcji: • założyć swój profil w aplikacji, przez podanie adresu e-mail, imienia i nazwiska, • kliknąć w aktywny link udostępniony w serwisie, który przekieruje na stronę serwisu partnera, • wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie określonym na stronie, • prawidłowo wypełnić i wysłać wniosek o konto w promocji wraz z kartą.

II. zawrzeć z bankiem umowę o konto

III. zawrzeć z bankiem umowę o kartę

IV. najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta uczestnik wykona co najmniej PIĘĆ TRANSAKCJI na dowolną kwotę. Przez transakcję rozumie się: płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie. Wypłata z bankomatu i przelew z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane.

V. w terminie do 15.06.2017 w aplikacji wybrać JEDNĄ z dwóch nagród.

Z jednego profilu w aplikacji można wysłać tylko jeden wniosek o konto. Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę, bez względu na liczbę założonych profili w aplikacji i złożonych wniosków o konto.

eKonto

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.