Mała tania pożyczka w BNP Paribas

pożyczka BNP ParibasPotrzebujesz małej pożyczki od jednego do 4 tysięcy złotych? Ofertę dla Ciebie ma Bank BNP Paribas. Nabierz rozpędu z Pierwszą Pożyczką od BNP Paribas do 4000 zł ze stałym oprocentowaniem 0%. Kredyt jest dostępny na okres od 6 do 24 miesięcy dla kwot od 1000 zł do 4000 zł. Promocja została zakończona 11 czerwca br.!

pożyczka BNP Paribas

Cechy Pierwszej Pożyczki w BNP Paribas to:

  • oprocentowanie stałe 0%
  • szybka wstępna decyzja kredytowa
  • RRSO 2,88%

Oferta skierowana jest do klientów, którzy w dniu wnioskowania o pożyczkę nie są stroną umowy o kredyt udzielony w banku z wyjątkiem umowy o kredyt gotówkowy lub kredyt na miarę, jeśli od zawarcia tej umowy do złożenia wniosku o Pierwszą Pożyczkę minęło nie więcej niż 30 dni. Wstępna decyzja kredytowa oznacza decyzję wydaną w oparciu o dane podane przez klienta we wniosku kredytowym. Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od wyniku przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej klienta w oparciu o dane po ich zweryfikowaniu przez bank.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 2,88%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 119,60 zł, oprocentowanie stałe 0 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 119,60 zł (w tym: prowizja 119,60 zł, odsetki 0 zł), 24 miesięczne raty równe po 171,65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

pożyczka BNP Paribas

Jeśli potrzebujesz pożyczyć większą kwotę, BNP Paribas również ma taką ofertę. To kredyt gotówkowy na różne potrzeby. Możesz pożyczyć nawet do 200 000 zł, wstępna decyzja przez telefon, RRSO 10,68 %.

kredyt BNP Paribas

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.