Konto Optymalne z premią 200 zł

konto-na-zakupyNowa promocja „Konto na zakupy” w banku BGŻ BNP Paribas. Otwórz Konto Optymalne i zgarnij premię nawet 200 zł za spełnienie warunków aktywności. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie mieli aktywnego produktu w tym banku w okresie ostatniego roku. Na wysłanie wniosku masz czas do 31 grudnia br. lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji.

konto-na-zakupy

Uczestnikiem promocji „Konto na zakupy” może zostać osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie konta osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w banku oraz przed połączeniem BGŻ BNP Paribas z Raiffeisen Polbank Polska S.A., nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego zarówno w BGŻ BNP Paribas ani w Raiffeisen Polbank Polska S.A, oraz nie jest stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach promocji.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w promocji „Konto na zakupy” i otrzymać 200 zł?

  • ZAREJESTRUJ SIĘ W PROMOCJI – złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego za pomocą linka promocyjnego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej do 31.12.2018 r.
  • OTWÓRZ KONTO – umowa musi zostać zawarta do 15.01.2019 r.
  • AKTYWNIE KORZYSTAJ Z KONTA – do 31 stycznia 2019 r. aktywuj Aplikację GOmobile i wykonaj min. 3 Transakcje bezgotówkowe w sklepach spożywczych. Następnie w miesiącach luty – marzec – kwiecień 2019 r. wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach spożywczych i zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł.

Kiedy otrzymasz premię o łącznej wartości do 200 zł?

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz za aktywację Aplikacji GOmobile do 31 stycznia 2019 r. oraz wykonanie minimum 3 transakcji bezgotówkowych w sklepach spożywczych w miesiącu styczniu 2019 r.

Drugą, trzecią i czwartą nagrodę w wysokości 50 zł każda otrzymasz za wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach spożywczych oraz za otrzymanie wpływów na konto osobiste na łączną kwotę minimum 1000 zł w każdym z miesięcy luty – marzec – kwiecień 2019 r.

Informację o pierwszej i drugiej nagrodzie otrzymasz do 19 marca 2019 r., a przelew kwoty nagrody do 31 marca 2019 r. po spełnieniu opisanych w regulaminie promocji warunków w zakresie odbioru nagrody.

Informację o trzeciej i czwartej nagrodzie otrzymasz do 17 maja 2019 r., a przelew kwoty nagrody do 31 maja 2019 r. po spełnieniu opisanych w regulaminie promocji warunków w zakresie odbioru nagrody.

konto-na-zakupy

Weź udział w promocji „Konto na zakupy”, a otrzymasz nawet do 200 zł za aktywne korzystanie z Konta Optymalnego w miesiącach styczeń 2019 r. – kwiecień 2019 r.

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.