Konto firmowe dwa lata bez opłat i 100 zł premii

mBiznes Konto Standard100 zł premii i dwa lata bez opłat za konto firmowe – to najnowsza oferta mBanku dla małych przedsiębiorców. W promocji „Proste konto i 100 zł dla Twojej firmy” przedsiębiorca może otrzymać 100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz wykonanie płatności kartą debetową. Promocja trwa do 3 lipca 2019 roku.

mBiznes Konto Standard

Rachunek firmowy mBiznes Konto Standard to:

  • 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN (Eliksir)
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Planet Cash, Euronet, Santander
  • 0 zł za wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Euronetu
  • 0 zł za kartę debetową

Dodatkowo, w promocji „Proste konto i 100 zł dla Twojej firmy” przedsiębiorca może teraz otrzymać 100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł oraz wykonanie płatności kartą debetową. Oprócz tego, bank oferuje możliwość otwarcia i prowadzenia rachunku walutowego w wybranej walucie za 0 zł przez rok.

Promocja rachunku bieżącego mBiznes konto Standard przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe. W promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 mln zł.

mBiznes Konto Standard

Aby wziąć udział w promocji, przedsiębiorcy muszą spełnić łącznie następujące warunki:

1) w okresie trwania promocji złożą wniosek promocyjny o otwarcie rachunku bieżącego mBiznes Standard

2) w okresie trwania promocji zawrą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku bieżącego

Z promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 23.05.2019 r. posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w mBanku, dla danego numeru NIP.

Uczestnik promocji, który spełnił określone warunki, otrzyma do nowo otwartego rachunku bieżącego:

1) 100 zł jednorazowej premii za otwarcie rachunku bieżącego, jeśli w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy:

a) zrobi z tego rachunku przelew do ZUS na min 250 zł oraz

b) wykona płatność kartą debetową wydaną do tego rachunku.

2) prowadzenie rachunku za 0 zł na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego.

3) nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego.

4) 0 zł prowizji za kartę debetową na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego.

5) 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego.

6) 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Euronetu na terenie Polski na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego.

7) możliwość otwarcia rachunku walutowego mBiznes konto walutowe dla firm w wybranej walucie za 0 zł za prowadzenie rachunku na okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku. Promocja dotyczy rachunku dla jednej wybranej waluty (EUR, USD, GBP, CHF, NOK, SEK, DKK, CZK, JPY, HUF lub HRK).

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.