240 zł od eurobanku dla klientów Virgin Mobile

Nawet 240 zł mogą otrzymać klienci Virgin Mobile. Aby skorzystać z promocji wystarczy otworzyć konto „Active” lub „Prestige” w eurobanku, a następnie w kolejnych 12 miesiącach doładowywać z niego swój pakiet w Virgin Mobile (min. 19 zł miesięcznie) i korzystać z karty płatniczej (co najmniej 3 transakcje miesięcznie na łączną kwotę min. 50 zł). Promocja […]
Czytaj dalej…

 

Eurobank: płać telefonem i odbierz 2 bilety do Multikina

Eurobank przygotował promocję dla posiadaczy konta prestige. Płać zbliżeniowo telefonem i odbierz 2 bilety do Multikina. Jak skorzystać z promocji? Załóż konto do 31.07.2016. Pobierz aplikację mobilną. Aktywuj płatności mobilne Visa i zapłać 10 razy telefonem. Odbierz 2 bilety do kina! Konto prestige to najlepsze konto osobiste w rankingu Złoty Bankier 2016.
Czytaj dalej…

 

Eurobank: 3% na lokacie do 30 tys. zł

Promocja „Lokata 3 razy lepsza” to nowa oferta Eurobanku. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy założą jeden z trzech rachunków osobistych: Classic, Active lub Prestige. Wówczas jest możliwość założenia promocyjnej lokaty na 3%. Dodatkowy 1% można otrzymać za wpływ wynagrodzenia. Promocja trwa do 30 kwietnia 2016 roku.
Czytaj dalej…