Zyskaj nawet 400 zł na zakupy w RTV EURO AGD

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował promocję dla klientów, którzy chcą wziąć kartę kredytową. Osoba, która założy kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold do 30 czerwca 2018 r. i dokona transakcji na min. 500 zł w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych, otrzyma voucher na zakupy do RTV EURO AGD. Można odebrać vouchery o wartości nawet do […]
Czytaj dalej…

 

BGŻ: Lokata bezkompromisowa na 3%!

W ofercie banku BGŻ BNP Paribas pojawiła się nowa możliwość ulokowania wolnych środków – o nazwie Lokata Bezkompromisowa. Obecnie jest to jedna z lepszych propozycji oszczędnościowych. Oprocentowanie środków na Lokacie Bezkompromisowej to 3% w skali roku, wobec obecnie 3,2% na Lokacie Bezkarnej. Oferty różnią się jednak wysokością lokowanych środków.
Czytaj dalej…

 

BGŻ BNP Paribas: wypożycz auto i odbierz nawet 80 zł

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa akcja promocyjna Konto z samochodem, która skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów. Aby wziąć udział w promocji, obecni  klienci posiadający konto osobiste wraz z kartą debetową powinni wypełnić specjalny formularz rejestracyjny. Natomiast nowi klienci zainteresowani tą propozycją powinni otworzyć rachunek iKonto wraz z kartą debetową. Akcja […]
Czytaj dalej…

 

BGŻ Optima: zyskaj na Lokacie Bezkarnej

Lokata Bezkarna to produkt oferowany przez BGŻ Optima nowym klientom. Jego unikalną cechą jest możliwość zerwania depozytu w dowolnym momencie bez utraty wypracowanych do tej pory odsetek. Trzymiesięczny depozyt można założyć na kwoty od 1 000 do 100 000 złotych. Jedynym warunkiem jest otwarcie w banku bezpłatnego konta oszczędnościowego.
Czytaj dalej…

 

BGŻ Optima: Lokata Bezkarna + 150 zł premii

Jeśli szukasz bardzo dobrej lokaty, Lokata Bezkarna BGŻ Optima jest dla Ciebie. Nie tylko uzyskasz wysokie odsetki, ale dodatkowo możesz otrzymać 150 zł w środkach Groupon. Kup groupon za 5 zł i w ramach promocji „Bezkarny Zysk” załóż i utrzymaj Lokatę Bezkarną wraz z Kontem Indywidualnym BGŻ Optima. Promocja trwa do 8 maja 2016 r.
Czytaj dalej…