Otwórz konto i zyskaj 200 zł

W nowej promocji kont osobistych Banku Millennium można zyskać nawet 200 zł! Aby otrzymać bonus w wysokości 200 zł, musisz wysłać wniosek o konto do 25.03.2019 r. i założyć je najpóźniej do 31.03.2019 r. Następnie w kwietniu, maju oraz czerwcu należy spełnić proste warunki aktywności. Pamiętaj – wniosek możesz wysłać do 25 marca 2019 roku.
Czytaj dalej…

 

Bank Millennium: legitymacja ISIC za darmo

Legitymacja ISIC w Banku Millennium za darmo nawet przez dwa lata! W ramach współpracy Banku Millennium ze Stowarzyszeniem Almatur nowi posiadacze Konta 360° Student oraz Konta 360°, którzy kupią międzynarodową legitymację studencką ISIC i spełnią prosty warunek, otrzymają zwrot opłaty za legitymację. Promocja trwa do 31 stycznia 2017 roku.
Czytaj dalej…

 

Bank Millennium: wielka obniżka rat!

„Wielka Obniżka Rat III” w Banku Millennium. Klienci, którzy chcą spłacić swoje zobowiązania kredytowe z innych banków pożyczką konsolidacyjną Banku Millennium, otrzymają specjalne oprocentowanie w wysokości 5,99% oraz nie zapłacą prowizji za przyznanie pożyczki. Nowi klienci banku, którzy nie posiadają zobowiązań kredytowych, mogą skorzystać z „Promocji na powitanie”, w ramach której prowizja za przyznanie pożyczki […]
Czytaj dalej…