eKonto z premią za wynagrodzenie

eKonto z premią za wynagrodzenieChcesz 200 zł za otwarcie konta osobistego? Otwórz eKonto Standard w mBanku, przelewaj wynagrodzenie na nowy rachunek i zyskaj nawet do 200 zł premii. „Premia z mBankiem za wynagrodzenie” to nowa promocja, która trwa od 3 grudnia 2018 do 28 lutego 2019 r. W tym okresie, każdy nowy klient banku po spełnieniu warunków uczestnictwa, otrzyma premię do 200 zł.

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 03.12.2018 r. do 28.02.2019 r. złożą poprzez dedykowaną stronę promocyjny wniosek o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy eKonto z taryfą standard. Do tego złożą wniosek o wydanie karty debetowej; zawrą z bankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych; złożą wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na rachunek bankowy w mBanku przez mLinię lub w serwisie transakcyjnym wchodząc w Pasaż – Rachunki – Przelew wynagrodzenia.

Nagrodą w promocji jest premia w wysokości do 200 zł. Uczestnik promocji, który do 28.02.2019 r. spełnił warunki uczestnictwa w promocji otrzyma premię zgodnie z zasadami wskazanymi w regulaminie.

Premia zostanie wypłacona w czterech następujących po sobie miesiącach kalendarzowych, w postaci zwrotu na eKonto promocyjne uczestnika promocji najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik promocji spełni warunki uczestnictwa w promocji.

eKonto z premią za wynagrodzenie

Jak otrzymać nawet 200 zł premii?

  1. Załóż eKonto Standard z kartą debetową w dniach od 03.12.2018 r. do 28.02.2019 r.
  2. Przelewaj wynagrodzenie na swój nowy rachunek
  3. 200 zł premii trafi na Twój nowy rachunek przez kolejne 4 miesiące.

Otrzymasz 20 zł jeżeli w miesiącu w którym otworzysz eKonto promocyjne zawrzesz umowę i złożysz wniosek o przeniesienie wynagrodzenia (miesiąc 0).  Zwrot otrzymasz w miesiącu następnym po miesiącu, w który  otwarto eKonto promocyjne (miesiąc 1).

W miesiącu 2 otrzymasz 80 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu 1.

W miesiącu 3 otrzymasz 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu 2.

W miesiącu 4 otrzymasz 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia w miesiącu 3.

Łączna wartość premii w okresie 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 200 zł. Jeżeli zmienisz rachunek eKonto z taryfą standard na inny rachunek z oferty mBanku lub na rachunek wspólny warunki promocyjne wygasną.

Regulamin promocji:

https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-premia-z-mBankiem-za-wynagrodzenie-30-08-2019.pdf.

eKonto Standard to m.in.:

  • 0 zł za za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet
  • 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach
  • 0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów
  • 0 zł za kartę przy 5 transakcjach w miesiącu (lub 4 zł)
  • 0 zł za potwierdzenie operacji kodem SMS

Ponadto, do 14 stycznia 2019 r. trwa promocja „eKonto z premią – II edycja”, w której możesz otrzymać nawet 150 zł za otwarcie konta w mBanku. Również ta promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, którzy złożą wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub plus wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej. Nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości max 150 zł za wykonywanie transakcji kartą promocyjną i/lub transakcje BLIK. Premię za transakcje bank wypłaci w postaci zwrotu na rachunek eKonto promocyjne, w wysokości 10 zł za każde kolejne 5 transakcji kartą promocyjną i/lub transakcji BLIK, nie więcej jednak niż 30 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym dokonasz: od 5 do 9 transakcji w kolejnym miesiącu otrzymasz zwrot w wysokości 10 zł; od 10 do 14 transakcji w kolejnym miesiącu otrzymasz zwrot w wysokości 20 zł; 15 lub więcej transakcji w kolejnym miesiącu otrzymasz zwrot w wysokości 30 zł). Łączna wartość premii za transakcje w okresie 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 150 zł.

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.