eKonto: nawet 650 zł zwrotu + 100 zł do Decathlon

100 zł do DecathlonKolejna promocja w mBanku – „Lepiej z eKontem – III edycja”. Jeśli otworzysz eKonto standard lub eKonto plus za pośrednictwem promocyjnej strony, możesz otrzymać eKartę podarunkową wartości 100 zł do sklepu Decathlon. Ponadto, zakładając konto w tej promocji, możesz zgarnąć nawet do 650 zł zwrotu za zakupy od mBanku! Warunkiem otrzymania eKarty jest uruchomienie jednego z wymienionych kont i zrealizowanie warunku aktywności w regulaminowym czasie. Promocja trwa do 1 marca 2018 r.

100 zł do Decathlon

Do promocji możesz przystąpić do 31.03.2018 r. Promocja trwa do 31.05.2020 r.

31.10.2018 r. to ostatni dzień, w którym bank może wypłacić Ci premię.

31.05.2020 r. to ostatni dzień, w którym może obowiązywać gwarancja niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z opłat.

Z promocji możesz skorzystać, jeśli w dniu, w którym do niej przystępujesz spełnisz łącznie poniższe warunki:

 1. jesteś nowym klientem banku,
 2. w okresie, w którym możesz przystąpić do promocji złożysz wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub plus wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej,
 3. na ww. wniosku zaakceptujesz oświadczenia o treści wskazanej w części „X. Oświadczenia”,
 4. zawrzesz umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych, przy czym musi to być umowa indywidualna (nie możesz otworzyć konta razem z drugą osobą).

Nowy klient to osoba, która począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

100 zł do Decathlon

Nagrodą w promocji jest premia za płatność kartą promocyjną i/lub płatności BLIK oraz gwarancja niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z opłat. Premię otrzymasz w postaci zwrotu na rachunek eKonto promocyjne, w wysokości 4% wartości płatności kartą promocyjną i/lub w wysokości 4% wartości płatności BLIK, nie więcej jednak niż 130 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Łączna wartość premii w okresie 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 650 zł.

Gwarancja niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat dotyczy:

 1. prowadzenia eKonta promocyjnego;
 2. wypłat z bankomatów wykonanych kartą promocyjną wydaną do eKonta promocyjnego,
 3. realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet,
 4. miesięcznej opłaty za kartę promocyjną.

Pierwszą premię bank naliczy po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do promocji (np. jeżeli przystąpiłeś do promocji w połowie lutego to już od początku marca będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie premii nastąpi za marzec), pod warunkiem, że spełniłeś warunki określone w części „VII. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać nagrodę?”.

Premię bank wypłaci w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś warunki określone w części „VII. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać nagrodę?”. (np. jeżeli premię naliczono za marzec, to jej wypłaty bank dokona w kwietniu). Masz prawo do naliczenia premii przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Gwarancja niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat trwa przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.

100 zł do Decathlon

Premię otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz poniższe warunki:

 1. dokonasz transakcji kartą i/lub płatności BLIK na kwotę minimum 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
 2. ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),
 3. na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w banku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem,
 4. co najmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku.

Przez transakcję kartą należy rozumieć bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie). Dokonaj tej transakcji przy użyciu:

 1. karty promocyjnej lub
 2. karty kredytowej, której rachunkiem do spłaty jest eKonto promocyjne.

Przez płatność BLIK należy rozumieć transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.

Jeśli zmienisz typ rachunku z eKonta z taryfą Standard lub z eKonta z taryfą Plus na inny rachunek z oferty banku, z dniem przekształcenia eKonta promocyjnego na inny rachunek przestaniesz być uczestnikiem promocji.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.