Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową

Bank BGŻ BNP Paribas ma nową promocję karty kredytowej, w której można zgarnąć nawet 400 zł do wykorzystania na Allegro.pl. Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej gotówki to karta kredytowa jest opcją bardziej opłacalną niż kredyt gotówkowy. Ale trzeba się spieszyć – promocja trwa do 31 marca 2019 r. lub do osiągnięcia limitu 4000 uczestników.

Uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna, która m.in. w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę, ani w dniu zawarcia umowy o kartę, nie miała zawartej innej umowy o kartę kredytową z bankiem; w okresie do końca okresu sprzedaży premiowej nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z bankiem umowy o kartę.

Warunki uzyskania nagrody są proste:

Uczestnik otrzyma po jednej nagrodzie (100 zł) za każdy miesiąc, spośród pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę, w którym spełni wszystkie warunki określone w regulaminie, i w którym dokona jednej lub więcej transakcji kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 PLN w tym miesiącu kalendarzowym.

Nagroda będzie przekazywana wyłącznie za miesiąc kalendarzowy, w którym warunki sprzedaży premiowej zostały spełnione. Brak spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania nagrody w jednym z 4 miesięcy kalendarzowych w okresie, za który wypłacana jest nagroda, nie pozbawia prawa do otrzymania nagrody za pozostałe miesiące spośród pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Uczestnik może otrzymać maksymalnie 4 nagrody (4×100 zł).

Odebranie nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który nagroda będzie należna.

W celu zarejestrowania się na stronie www.mambonus.pl konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku. W trakcie rejestracji należy utworzyć swój identyfikator (login – adres e-mail) oraz hasło dostępu do strony internetowej.

Transakcja kartą to operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności za pomocą karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku karty albo wypłata gotówki z bankomatu przy użyciu karty.

REKLAMA:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.