Citibank: karta kredytowa + gadżety (4 edycja)

pb1537aJeśli jeszcze nie masz karty kredytowej Citibank, jest kolejna okazja by wziąć ją z promocyjnym gadżetem. Trwa właśnie czwarta edycja promocji Citi Bank Handlowy – Karty z gadżetami do wygrania. W promocyjnej ofercie są: karta kredytowa MasterCard World lub Citi Simplicity. Gadżet do wyboru to tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1. Promocja trwa do 1 kwietnia 2016 r.

Karta kredytowa MasterCard World:

– 2000 punktów powitalnych,

– Punkty wymieniasz na spłatę części zadłużenia, vouchery lub inne nagrody,

– Korzystasz ze zniżek u partnerów, np. Douglas, H&M, Multikino.

Karta kredytowa Citi Simplicity:

– 0 zł opłaty rocznej za kartę,

– 0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty,

– 0 zł opłaty za powiadomienia SMS.

W promocji z gadżetem możliwość wyboru:

– Tablet Lenovo Tab 2 A7-30,

– Telefon Samsung Galaxy J1.

Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet!

pb1537b

Uczestnikiem promocji może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która łącznie spełni poniższe warunki:

 1. od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank,
 2. wypełniła i przesłała dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej banku: www.citihandlowy.pl/nagrody oraz wybrała jedną z dwóch preferowanych opcji nagród.
 3. podczas kontaktu z przedstawicielem banku, podjętego na podstawie wypełnionego i przesłanego formularza, złożyła wniosek o wydanie karty kredytowej Citibank Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Pod uwagę nie będą brane osoby, które złożyły wniosek pochodzący z innego źródła w Internecie,
 4. podpisała regulamin
 5. do wniosku dostarczyła wymagany przez bank, ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku dochody, zgodnie z listą wymaganych przez bank dokumentów dochodowych dla poszczególnych form zatrudnienia klientów,
 6. otrzymała i aktywowała główną kartę kredytową Citibank.

Nagrodę otrzymają uczestnicy promocji, którzy po aktywacji karty spełnią łącznie następujące warunki:

 1. zalogują się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę.
 2. dokonają nowo wydaną kartą transakcje spełniające kryteria, o których mowa poniżej, na łączną kwotę min. 3 000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę.

Transakcje muszą spełniać następujące kryteria:

 1. będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową,
 2. nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
 3. nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie banku.

Uczestnik promocji, który spełni określone warunki, otrzyma jedną z poniższych nagród zgodnie z wyborem dokonanym podczas wypełniania formularza:

 • tablet Lenovo TAB 2 A7-30 (o wartości 449 pln brutto)
 • telefon Samsung Galaxy J1 (Dual SIM) (o wartości 449 pln brutto)

Każdy uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. Nagrody w ramach tej promocji są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych.

pb1537c

Promocja trwa do 01.04.2016 r.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.