400 zł na Wakacje.pl – bonus do karty Simplicity

400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl, jako bonus do karty Citi Simplicity. Jeśli planujesz wzięcie kredytu, a do tego jeszcze planujesz wakacje z biurem podróży, świetną opcją będzie wzięcie karty kredytowej Simplicity. Kredyt w karcie wyniesie taniej niż gotówkowy, zaś cztery stówki możesz wydać na wymarzone wczasy. Promocja tylko dla nowych klientów Citibanku. Oferta obowiązuje do 31 stycznia 2018 r.

Oferta „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl” dostępna jest tylko w Internecie – na stronie https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/400zl-do-wykorzystania-z-wakacje-pl-z-karta-kredytowa-citibank/

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, które:
a) w okresie i miejscu obowiązywania oferty wypełnią i prześlą do banku dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej:
https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/400zl-do-wykorzystania-z-wakacje-pl-z-karta-kredytowa-citibank/;
b) w trakcie kontaktu z przedstawicielem banku podjętego na podstawie przesłanego formularza kontaktowego złożą wniosek o główną kartę kredytową Citibank i zawrą na tej podstawie umowę o wnioskowany produkt,
c) przed zawarciem umowy o kartę dostarczą wymagany przez bank, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody,
d) zalogują się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem www.citihandlowy.pl/logowanie/ lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie),
e) dokonają kartą, kartą dodatkową wydaną do karty lub nośnikiem zbliżeniowym przez okres 2 kolejnych miesięcy, co najmniej 5 transakcji miesięcznie nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie), które spełniały następujące kryteria:
• będą to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu regulaminu kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
• nie będą przelewami z rachunku karty,
• nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie banku;
f) podczas składania wniosku o kartę wyrażą zgodę na:
• przetwarzanie przez bank ich danych osobowych w celu informowania ich o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem w trakcie trwania umowy, a w przypadku niezawarcia umowy albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej, o produktach banku i ww. podmiotów, z wyjątkiem informowania drogą elektroniczną opisaną w Rozdziale IX § 15 Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.
• otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną dotyczących oferty banku oraz podmiotów współpracujących z bankiem w trakcie trwania umowy, w przypadku jej nie zawarcia albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej.

Z oferty wyłączone są m.in. osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną kartę kredytową Citibank.

Każdy uczestnik, który spełni warunki otrzyma voucher do wykorzystania na portalu Wakacje.pl o wartości 400 zł. O spełnieniu warunków przyznania nagrody, uczestnicy zostaną powiadomieni przez bank poprzez wysłanie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki oferty. Nagroda zostanie wysłana w tej samej wiadomości i terminie, o którym mowa powyżej. Nagrody będą przekazywane wyłącznie w postaci określonej w regulaminie, bez możliwości wypłaty ich równowartości w formie pieniężnej lub zmiany na inną nagrodę. W przypadku rezygnacji z nagrody uczestnik nie otrzyma równowartości tej nagrody w formie pieniężnej. Uczestnik jest uprawniony do otrzymania tylko jednej nagrody.

Vouchery są znakami legitymacyjnymi uprawniającymi do obniżenia wartości do zapłaty za zakup:
a. usług turystycznych świadczonych przez touroperatorów, z wyłączeniem ofert biura TUI Poland
b. biletów lotniczych na przeloty przewoźników zrzeszonych w IATA, dopuszczonych do sprzedaży biletów na terenie UE,
c. usługi parkingowej na parkingu lotniskowym,
d. ubezpieczenia turystycznego,
e. usługi PROMESA PEWNE WAKACJE,
f. usługi wynajmu samochodów, dostępnych za pośrednictwem portalu Wakacje.pl, pod numerem infolinii 58 300–16–66 oraz w salonach sprzedaży Wakacje.pl, zwanych dalej „Usługą”. Dostępność poszczególnych usług może być zróżnicowana w zależności od kanału komunikacji z Wakacje.pl.
Termin ważności Vouchera to 30.06.2019 r. i po tym terminie środki z Vouchera nie będą mogły być wykorzystane. Voucher jest wystawiony na okaziciela.
Voucher można zrealizować dokonując opłaty za zakup usług:
a. za pośrednictwem portalu Wakacje.pl
b. dzwoniąc na infolinię 58 300–16–66
c. w dowolnym salonie sprzedaży Wakacje.pl na terenie kraju (lista salonów dostępna na www.wakacje.pl/biuro–podrozy)
Do jednego zakupu istnieje możliwość dodania jednego vouchera. Voucher nie może być wykorzystany w częściach, nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z vouchera, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość usługi. Jeśli wartość usługi jest wyższa od wartości vouchera, klient jest zobowiązany dopłacić różnicę w cenie.

Jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać kartę Citi Simplicity?

Wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata. Przyznanie karty zależy od zdolności kredytowej. Maksymalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy.

Karta kredytowa Citi Simplicity:

  • Bez opłaty rocznej za kartę. Zawsze masz pewność, że nie zapłacisz opłaty rocznej (RRSO 10,47%).
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Jeśli nawet zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.

Jeśli nie interesuje cię bon na wakacje, możesz wziąć inne bonusy do karty Citi Simplicity:

Wszystkie oferty promocyjne aktywne są do 31 stycznia 2018 r.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.