200 zł od Credit Agricole na zakupy w sklepach Husqvarny

Credit AgricoleCredit Agricole Bank Polska wspólnie z firmą Husqvarna uruchomiły wspólną promocję dla swoich klientów. Osoby, które założą konto osobiste w Credit Agricole, mogą dostać 200 zł na zakupy w sklepach Husqvarny.

Nowa oferta promocyjna pod nazwą „Kupuj u Autoryzowanych Dilerów Husqvarna z Kontem i rabatem od Credit Agricole” oparta jest na bardzo prostym mechanizmie i nie wymaga od klientów wypełniania praktycznie żadnych formalności. Wystarczy przyjść do jednego z wybranych Autoryzowanych Dilerów Husqvarna i dokonać zakupu, płacąc gotówką lub finansując go kredytem ratalnym. Po dokonaniu zakupu, pracownik Autoryzowanego Dilera Husqvarna wręczy klientowi zaproszenie, które uprawnia do skorzystania z dedykowanej promocji.

Każdy klient, który do 31 grudnia uda się z zaproszeniem do placówki bankowej lub partnerskiej Credit Agricole i otworzy konto w dowolnym pakiecie, otrzyma kupon rabatowy o wartości 200 zł, uprawniający do zniżki na kolejne zakupy w sklepie Autoryzowanego Dilera Husqvarna. Co ważne, kupon zostanie wręczony od razu po otwarciu konta, dzięki czemu klient będzie mógł skorzystać z benefitu bez spełniania dodatkowych warunków.

Credit Agricole

Kupuj produkty u Autoryzowanych Dilerów Husqvarna, załóż konto w Banku Credit Agricole i zyskaj rabat – 200 zł

Jeśli potrzebujesz pilarki lub innego sprzętu Husqvarna – wykorzystaj najlepszy czas na zakupy. Teraz możesz zyskać więcej! Do 31 listopada 2017 r. kupisz w korzystnych Credit Agricole Raty 0%, a dodatkowo – aż do końca roku (lub do wyczerpania kuponów) otrzymasz zaproszenie do placówki bankowej Credit Agricole. Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Credit Agricole, możesz założyć je teraz z zaproszeniem. Dzięki temu otrzymasz kupon rabatowy na 200 zł na zakup kolejnych produktów Husqvarna. Kupon będziesz mógł zrealizować aż do 31 maja 2018 r.

Znajdź Dilera Husqvarna: http://www.husqvarna.com/pl

Znajdź najbliższą placówkę bankową Credit Agricole: https://www.credit-agricole.pl/placowki

Ważne:

  • Idąc do placówki bankowej, pamiętaj żeby zabrać ze sobą zaproszenie, które otrzymałeś u Dilera Husqvarna. Ono jest podstawą do tego żebyś mógł wziąć udział w promocji.
  • Kupon rabatowy, który otrzymasz w placówce bankowej po założeniu konta jest wydawany „na okaziciela” i jest oznaczony unikalnym kodem.
  • Z kuponu możesz skorzystać tylko raz – podczas jednych zakupów, aż do 31 maja 2018 r.
  • Rabat obowiązuje na zakup dowolnych produktów Husqvarna z oferty Autoryzowanych Dilerów na terenie Polski.
  • Jeśli wybierzesz produkt tańszy niż wartość rabatu, wówczas różnica przepadnie, tzn. nie będziesz mógł wykorzystać jej podczas kolejnych zakupów i nie możesz też wybrać jej np. w gotówce.
  • Jeśli wartość Twoich zakupów będzie wyższa niż 200 zł, wówczas dopłacisz jedynie różnicę, np. jeśli Twoje zakupy będą na kwotę 500 zł, to korzystając z rabatu, dopłacisz jedynie 300 zł.

Promocja obowiązuje do 31.12.2017 r. włącznie lub do momentu wyczerpania Kuponów. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji „Kupuj u Autoryzowanych Dilerów Husqvarna z Kontem i rabatem od Credit Agricole” zawarte są w Regulaminie, który dostępny jest także na w Placówkach Bankowych. Z Promocji może skorzystać każda osoba fizyczna, która otrzymała Zaproszenie w punkcie sprzedaży Autoryzowanego Dilera Husqvarna. Aby otrzymać Kupon w wysokości 200 zł należy wręczyć pracownikowi Placówki Bankowej Zaproszenie oraz otworzyć Konto. Kupon jest ważny do dnia 31.05.2018 r.

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.