200 zł od Credit Agricole na zakupy w sklepach Husqvarny

Credit AgricoleCredit Agricole Bank Polska wspólnie z firmą Husqvarna uruchomiły wspólną promocję dla swoich klientów. Osoby, które założą konto osobiste w Credit Agricole, mogą dostać 200 zł na zakupy w sklepach Husqvarny.

Nowa oferta promocyjna pod nazwą „Kupuj u Autoryzowanych Dilerów Husqvarna z Kontem i rabatem od Credit Agricole” oparta jest na bardzo prostym mechanizmie i nie wymaga od klientów wypełniania praktycznie żadnych formalności. Wystarczy przyjść do jednego z wybranych Autoryzowanych Dilerów Husqvarna i dokonać zakupu, płacąc gotówką lub finansując go kredytem ratalnym. Po dokonaniu zakupu, pracownik Autoryzowanego Dilera Husqvarna wręczy klientowi zaproszenie, które uprawnia do skorzystania z dedykowanej promocji.

Każdy klient, który do 31 grudnia uda się z zaproszeniem do placówki bankowej lub partnerskiej Credit Agricole i otworzy konto w dowolnym pakiecie, otrzyma kupon rabatowy o wartości 200 zł, uprawniający do zniżki na kolejne zakupy w sklepie Autoryzowanego Dilera Husqvarna. Co ważne, kupon zostanie wręczony od razu po otwarciu konta, dzięki czemu klient będzie mógł skorzystać z benefitu bez spełniania dodatkowych warunków.

Credit Agricole

Kupuj produkty u Autoryzowanych Dilerów Husqvarna, załóż konto w Banku Credit Agricole i zyskaj rabat – 200 zł

Jeśli potrzebujesz pilarki lub innego sprzętu Husqvarna – wykorzystaj najlepszy czas na zakupy. Teraz możesz zyskać więcej! Do 31 listopada 2017 r. kupisz w korzystnych Credit Agricole Raty 0%, a dodatkowo – aż do końca roku (lub do wyczerpania kuponów) otrzymasz zaproszenie do placówki bankowej Credit Agricole. Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Credit Agricole, możesz założyć je teraz z zaproszeniem. Dzięki temu otrzymasz kupon rabatowy na 200 zł na zakup kolejnych produktów Husqvarna. Kupon będziesz mógł zrealizować aż do 31 maja 2018 r.

Znajdź Dilera Husqvarna: http://www.husqvarna.com/pl

Znajdź najbliższą placówkę bankową Credit Agricole: https://www.credit-agricole.pl/placowki

Ważne:

  • Idąc do placówki bankowej, pamiętaj żeby zabrać ze sobą zaproszenie, które otrzymałeś u Dilera Husqvarna. Ono jest podstawą do tego żebyś mógł wziąć udział w promocji.
  • Kupon rabatowy, który otrzymasz w placówce bankowej po założeniu konta jest wydawany „na okaziciela” i jest oznaczony unikalnym kodem.
  • Z kuponu możesz skorzystać tylko raz – podczas jednych zakupów, aż do 31 maja 2018 r.
  • Rabat obowiązuje na zakup dowolnych produktów Husqvarna z oferty Autoryzowanych Dilerów na terenie Polski.
  • Jeśli wybierzesz produkt tańszy niż wartość rabatu, wówczas różnica przepadnie, tzn. nie będziesz mógł wykorzystać jej podczas kolejnych zakupów i nie możesz też wybrać jej np. w gotówce.
  • Jeśli wartość Twoich zakupów będzie wyższa niż 200 zł, wówczas dopłacisz jedynie różnicę, np. jeśli Twoje zakupy będą na kwotę 500 zł, to korzystając z rabatu, dopłacisz jedynie 300 zł.

Promocja obowiązuje do 31.12.2017 r. włącznie lub do momentu wyczerpania Kuponów. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji „Kupuj u Autoryzowanych Dilerów Husqvarna z Kontem i rabatem od Credit Agricole” zawarte są w Regulaminie, który dostępny jest także na w Placówkach Bankowych. Z Promocji może skorzystać każda osoba fizyczna, która otrzymała Zaproszenie w punkcie sprzedaży Autoryzowanego Dilera Husqvarna. Aby otrzymać Kupon w wysokości 200 zł należy wręczyć pracownikowi Placówki Bankowej Zaproszenie oraz otworzyć Konto. Kupon jest ważny do dnia 31.05.2018 r.

REKLAMA: